کد خبر: ۶۹۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی با علیرضا طاهری بروجنی مدیر شعب استان گیلان در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.
تحقق 209 درصدی واگذاری اموال تملیکی بانک کشاورزی گیلانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این دیدار که روز دو شنبه 19 آذرماه  در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، طاهری عملکرد مدیریت این بانک در استان گیلان را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.
بر اساس این گزارش، رشد چشمگیر عملیات ارزی و به تبع آن افزایش 45 درصدی درآمد ارزی شعب بانک در این استان، تحقق 80 درصدی برنامه جذب سپرده های مردمی، جذب 92 درصدی اعتبار توسعه اشتغال پایدار روستایی، تحقق 209 درصدی برنامه واگذاری اموال تملیکی، افزایش 138 درصدی سرانه مبلغ ضمانت نامه و رشد ضریب خود اتکایی، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان گیلان در سال جاری تا کنون بوده است.
این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.
شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و روسا و معاونان اداره کل نظارت بر امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: