کد خبر: ۶۹۱۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
با هدف توسعه و ساماندهی فروش بیمه های عمر انفرادی، مرکز تخصصی بیمه های زندگی شرکت بیمه نوین آغاز به کار کرد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی و بین الملل بیمه نوین، محمدرضا تمجیدی؛ معاون امور شعب،شبکه فروش و بازاريابي این شرکت با اعلام این خبر افزود: مرکز تخصصی بیمه های زندگی بیمه نوین با هدف توسعه و ساماندهی فروش بیمه های عمر انفرادی در راستای پیاده سازی آیین نامه شماره ۹۶ شواری عالی بیمه (آئین نامه نمایندگی فروش بیمه های زندگی) راه اندازی شده است.


تمجیدی در ادامه تصریح کرد: تخصصی شدن خدمات در شرکت های بیمه مستلزم آموزش و ارتقای دانش فنی و تخصصی اعضای شبکه فروش است، هدف غائی ما در راه اندازی این مرکز نیز ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و بیمه گذاران به عنوان مسئولیتی جدی و ارزش‌آفرین است.


وی درخصوص محورهای فعالیت این مجموعه افزود: آموزش فنی و بازاریابی بیمه های عمر انفرادی و همچنین جذب و ساماندهی نمایندگان تخصصی فروش بیمه های عمر انفرادی بیمه نوین به عنوان محوزهای عملیاتی این مرکز در نظر گرفته شده است.


معاون امور شعب،شبکه فروش و بازاريابي بیمه نوین همچنین از استراتژی رشد و توسعه این طرح خبر داد و گفت: در حال حاضر این مرکز در تهران راه اندازی شده و به زودی پس از بررسی پتانسیل ها و نیازسنجی های لازم در شبکه فروش این طرح در دیگر مناطق کشور نیز توسعه خواهد یافت.


خاطرنشان می کند مرکز تخصصی توسعه بیمه های زندگی بیمه نوین از تاریخ ۲۰ آذر ماه سال جاری کار خود را آغاز نموده و مدیریت توسعه فروش بیمه های عمر انفرادی با شماره تماس ۲۲۲۵۳۰۴۱ آماده پاسخگویی لازم در این خصوص است.


نام:
ایمیل:
* نظر: