کد خبر: ۶۹۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
شرکت بیمه دانا در دومین همایش ملی کارآفرینی به عنوان یک شرکت کارآفرین در صنعت بیمه کشور مطرح شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، ملک‌علی عبدالرحمانی رئیس شعبه غدیرکرج با اعلام این خبر گفت: درپی برگزاری دومین همایش ملی کارآفرینی که توسط دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، بیمه دانا به عنوان شرکت کارآفرین صنعت بیمه مورد توجه کمیته داوران قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، در این همایش مقاله"بررسی علل بروز کارآفرینی سازمانی در بیمه دانا" که توسط حسین حسینی قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا و محسن میری از دانشکده مهندسی صنایع و مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین تهیه شده بود، ارائه و توانست بیمه دانا را در جمع شرکت‌های کارآفرین صنعت بیمه قرار دهد.
گفتنی است: در مقاله ارائه شده توسط قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا، در‌باره دلایل موفقیت در بروز کارآفرینی سازمانی در این شرکت تحقیق شده و از ذینفعان بیمه دانا به عنوان جامعه آماری استفاده شده است.
نتایج به دست آمده از این تحقیق نشان می‌دهد که علت بروز کارآفرینی سازمانی در این شرکت، برطرف کردن موانع بروز کارآفرینی از طریق آموزش‌های ضمن خدمت صحیح، برنامه‌ریزی بلندمدت در صنعت خدمات، پاداش منطقی و نهادینه کردن مفهوم مشتری مداری در بیمه دانا بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: