کد خبر: ۶۹۳۱۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
بانک کشاورزی از معدود بانک هایی است که از دیرباز، پژوهش، برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی را در ساختار خود به وجود آورده و کوشیده است تا فرآیند پژوهش در پیشبرد اهداف آن نقش کلیدی داشته باشد.
روح اله خدارحمی: نقش کلیدی پژوهش در پیشبرد اهداف بانک کشاورزی

روح اله خدارحمی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان این مطلب به پیشینه اقدامات پژوهشی در بانک کشاورزی پرداخت و افزود: پژوهش در این بانک، وظیفه ­ای عمومی است و فقط به مرکز پژوهش های کاربردی و اعضای شورای پژوهشی محدود نمی شود.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، مدیرعامل این بانک که نزدیک به سه دهه پیش و به عنوان مسئول اداره بررسی های اقتصادی بانک زیرساخت ها و تمهیدات لازم برای فعالیت های پژوهشی و بررسی های علمی را فراهم ساخت، روز یکشنبه 25 آذر در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش در بانک کشاورزی، بر لزوم هم اندیشی برای استفاده از نتایج و یافته ­های پژوهشی، با هدف ارائه خدمات بهتر تأکید کرد.
این گزارش می افزاید: در این مراسم که با حضور دکتر علی دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی کشور، دکتر نوری نائینی، عضو شورای پژوهشی بانک کشاورزی، اعضای هیأت مدیره، مدیران امور، روسای ادارات و کارشناسان این بانک برگزار شد. خدارحمی، حفظ ارتباط با مراکز علمی و پژوهشی و تلاش برای یافتن راه حل های دانش محور را از اولویت های بانک کشاورزی برشمرد و تصریح کرد: تلاش کرده ام برای پررنگ کردن نقش دانش و پژوهش در تصمیم ­گیری­ ها قدم بردارم و در آینده نزدیک برنامه­ های بیشتری را برای ارائه خدمات دانش بنیان مدنظر قرار خواهم داد.
وی سپس به نقش موثر پژوهش در بهبود فرآیندها و دستیابی به اهداف بانک اشاره کرد و اظهار داشت: برای نیل به مقصود نیازمند همکاری و همفکری تمام کارکنان بانک هستیم و آمادگی خود را برای حمایت از ایده ­های دانش بنیان و پژوهش محور اعلام می­ کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: