کد خبر: ۶۹۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
به مناسبت روز پژوهش با حضور مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت از زحمات و تلاش‌های پرسنل مرکز آموزش و پژوهش با اهدا لوح تقدیر و شاخه گل تجلیل به عمل آمد.
تقدیر و تجلیل از کارکنان مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون

سعید معادی مشاور مدیرعامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت با اشاره به جایگاه خاص و نقش ویژه مرکز آموزش و پژوهش در پیش برد اهداف بانک توسعه تعاون در این رابطه افزود: حوزه آموزش را به‌عنوان یک سازمان توانمند در جهت پیشبرد اهداف تعیین‌شده در شبکه بانکی دانست و بر این اساس ضروری است آموزش و پژوهش را از اولویت‌های اصلی بانک بدانیم، زیرا حوزه آموزش و پژوهش به‌عنوان بخش سرمایه‌گذاری بانک قلمداد می‌گردد.
در ادامه ایرج شیخ‌زاده مدیر مرکز آموزش و پژوهش با تأکید بر دانش‌محور بودن سازمان، حرکت در مسیر پژوهش را از لازمه‌های بقاء هر سازمان عنوان نمود و افزود: بدون تردید با اتکا به تفکر حاکم در دنیای امروز از طریق پژوهش و تحقیق بر پایه برنامه بلندمدت و کوتاه‌مدت می‌توان بانک را به اهداف عالی رساند. وی با اشاره به موفقیت روزافزون علم در عرصه‌های گوناگون و با تأکید بر تأثیر خلاقیت‌ها در تحولات زندگی جوامع بر اهمیت علم و تحقیق اشاره کرد و دراین‌ارتباط خاطرنشان کرد: ارتباط میان دو مولفه شتاب توسعه و پایداری جامعه در همراهی با پیشرفت بخش‌های تحقیقاتی میسر خواهد بود.
وی با اشاره به نام‌گذاری روز پژوهش این روز را نشانگر مقام شامخ پژوهشگران و تجلیل از عاملان دانست.
همچنین حسین سرین رئیس اداره کل پژوهش بابیان اهداف پژوهش، ضرورت برنامه‌ریزی مرکز آموزش و پژوهش را منشأ اصلی به حرکت درآمدن بانک و رسیدن به اهداف متعالی بانک دانست و خاطرنشان کرد: در سال 97 با انتشار پنج کتاب و مقاله‌هایی در حوزه محصولات بانک، پژوهش و تحقیق‌های لازم صورت گرفته تا بتوان اولویت‌های بانک را در زمینه‌های مختلف نظیر مشتری مداری،درآمدهای مشاع و غیر مشاع و... به نحو احسن اجرا نمود.
وی جا انداختن فرهنگ پژوهش و سعی و تلاش‌های صورت گرفته در حوزه پژوهش را از طریق مرکز آموزش و پژوهش مهم تلقی نمود و نقش و جایگاه رفیع روابط عمومی را در این زمینه حائز اهمیت دانست.
شایان‌ذکر است که بانک توسعه تعاون باهمت مرکز آموزش و پژوهش این بانک اقدام به برگزاری جشنواره پژوهش در راستای توسعه و ترویج مقوله پژوهش در قالب فراخوان پایان‌نامه و مقالات مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، مقاله و کتب در سطح کارکنان این بانک نموده که پس از بررسی و داوری نتایج آن در روز چهارشنبه مورخ 28/ 9/1397 طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره این بانک و مدیر موسسه پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ج.ا. ا برگزار خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: