کد خبر: ۶۹۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
استاندار مازندران در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان مازندران، گفت: خوشبختانه این بانک منابع قابل توجهی را به بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی استان اختصاص داده است.

 به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مازندران، احمد حسین زادگان - استاندار مازندران – با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد در پرداخت وام و تسهیلات و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی عملکرد مطلوبی داشته است، گفت: خوشبختانه این بانک توانسته است منابع قابل توجهی را در قالب تسهیلات به بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی استان اختصاص دهد و از ورود به مقوله بنگاه داری پرهیز کند.
استاندار مازندران با بیان اينكه استکبار جهانی و در راس آن رژیم ایالات متحده آمریکا برای به زانو درآوردن ایران اسلامی از تمامی اهرم های سیاسی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده می کند، تاكيد كرد: حمایت بانک ها از بخش های مختلف اقتصادی به ویژه صنعتی و تولیدی تمامی این تهدیدات را خنثی نموده و مسیر دست یابی به خوداتکائی را هموار می سازد.
این مقام مسئول، حمایت  از بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی و بازرگانی را بسیار مهم و حیاتی دانست و ابراز داشت: تامین سرمایه در گردش و اختصاص تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی و تعامل با بخش های مختلف اقتصادی اقدام بسیار ارزشمندی در راستای حمایت از تولیدات داخلی می باشد.
حسين زادگان رویکرد حمایتی بانک ها و تامین منابع بخش های صنعتی را از مهمترین وظایف آن ها در تحقق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در حوزه اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: چنانچه منابع جذب شده در خود استان ها سرمایه گذاری شود بی شک در رشد و ارتقاء اقتصادی آن استان نقش بسزایی خواهد داشت.
در ادامه، مهدی بازاری - رئیس اداره امور شعب استان مازندران - ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک مهر اقتصاد در حمایت از طرح های هم راستا با اقتصاد مقاومتی از آمادگی این بانک برای سرمایه گذاری بیشتر در بخش های صنعتی، تولیدی و گردشگری استان خبر داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: