کد خبر: ۶۹۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
اولین همایش تخصصی مدیران و کارشناسان فاوا و برنامه ریزی موسسه اعتباری کوثر با محوریت خدمات نوین بانکی با حضور جواد فهیمی پور قائم مقام مدیرعامل، امیر اسعدی معاون فاوا و برنامه ریزی و برخی از معاونین، مدیران حوزه مرکزی و کارشناسان فاوا و برنامه ریزی استان ها به میزبانی مدیریت شعب استان گلستان برگزار شد.
مزيت رقابتي بانک ها در ارائه خدمات نوين بانکي است به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ قربان غریب مدیر شعب استان گلستان ضمن عرض خیر مقدم به مدیران و کارشناسان حاضر در همایش، گزارش مختصری از عملکرد استان در سال جاری ارائه نمود.
مدیر شعب استان گلستان از تحقق بودجه مصوب ابلاغی در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: امیدوارم با برنامه ریزی و تلاش همکاران در استان بتوانیم تا پایان سال گام های موثری در تجهیز و تخصیص منابع استان برداریم.
جواد فهیمی پور قائم مقام مدیرعامل اظهار داشت: فناوری فعالیت نظام بانکی را متحول نموده و منجر به دگرگونی خدمات پولی و مالی شده است و بانک ها برای بقا و پیشرفت در فضای رقابتی، نیازمند ارائه خدمات نوآورانه هستند.
فهیمی پور تصریح کرد: کوثر باید مترصد بازار، سلیقه مشتری و ابتکارات درون و برون سازمانی باشد، چرا که بانکداری نوین به دنبال تسهیل و افزایش سرعت خدمات رسانی است.
وی افزود: خدمات نوین بانکی از جمله عوامل مهم در ایجاد مزیت رقابتی برای بانک ها در جذب و افزایش رضایتمندی مشتریان می باشد.
عضو هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر با بیان رشد سریع تکنولوژی و ورود رقبای جدید در حوزه فعالیت های بانکی ضرورت استفاده از مدیریت خدمات نوین را مضاعف دانست و گفت: در این عرصه بانک هایی موفق خواهند بود که انعطاف پذیر باشند و با تغییر و تقویت نیروی انسانی به خلق ارزش برای مشتریان عمل نمایند.
فهیمی پور با اشاره به خدمات ارائه شده از سوی بانک ها و شباهت این خدمات به یکدیگر اظهار داشت: کارکنان می بایست با ارائه خدمات خاص در حفظ و نگه داشت مشتری تلاش مضاعف داشته و به هدف های بالاتر از رضایتمندی و وفاداری مشتری بیاندیشند.
قائم مقام مدیر عامل موسسسه اعتباری کوثر گفت: فناوری اطلاعات در بانک ها طی دوره های مختلف تغییراتی داشته است، فناوری به منزله ابزاری قوی در ارتباطات انسانی، کارکردهای متعددی دارد و تاثیر آن بر اوضاع جامعه و اجتماع تاثیر گذار است.
فهیمی پور ابزار وفارداری مشتریان را در ارتباطات مناسب، طراحی و اجرای کمپین های بازاریابی، رصد درخواست مشتریان و یک گام جلو بودن از خواست مشتری دانست و اظهار داشت: کارکنان جوان و متخصص کوثر می توانند در این امر سهیم باشند و با هدف گذاری مناسب بر روی این موضوع در تعالی سازمان خود نقش مثبت ایفا نمایند.
در ادامه امیر اسعدی معاون فاوا و برنامه ریزی گفت: با توجه به شرایط خاص موسسه همواره باید با برنامه ریزی و تلاش مضاعف به استقبال تغییرات رفت.
وی با اشاره به فعالیت یکساله معاونت فاوا و برنامه ریزی اظهار داشت: تصور انجام فرآیندها در موسسه بدون فناوری و تکنولوژی امکان پذیر نیست و با توجه به انتظارات سازمان با فعالیت شبانه روزی توانسته ایم نسبت به تسهیل و افزایش سرعت فرآیندها و خدمات گام برداریم.
اسعدی هدف از برگزاری اولین همایش تخصصی مدیران و کارشناسان فاوا وبرنامه ریزی را ارزیابی عملکرد یکساله، پیش بینی تغییرات و ارائه برنامه های آتی متناسب با انتظارات و اهداف سازمان اعلام کرد.
اسعدی تصریح کرد:  فناوری اطلاعات مهمترین ابزار سودآوری در سازمان های اقتصادی و به ویژه درآمدزایی و سودآوری نظام بانکی است.
معاون فاوا و برنامه ریزی گفت: موسسه اعتباری کوثر به عنوان یک شرکت در حوزه پولی همواره می بایست با رصد لحظه ای سود و زیان در تامین انتظارات ذینفعان خود گام بردارد.
مصطفی امجدیان سرپرست معاونت بازاریابی و امور استان ها با اشاره به تحولات نظام بانکی طی دو دهه آینده گفت: ارائه خدمات در هر زمان و هر مکان، پایداری در رفتار با مشتریان، ظهور تکنولوژی های جدید و سفارشی سازی محصولات از رویکردهای آتی نظام بانکی در جهان است.
امجدیان جلب اعتماد سهامداران و شرکای تجاری را شرط اول بازاریابی دانست و در این بین فرصت استفاده از شبکه های اجتماعی را حائز اهمیت دانست.
دکتر مرتضی شعبانی سرپرست معاونت توسعه سرمایه های انسانی در خصوص آینده گزینی و آینده سازی اظهار داشت: رهبری، ارتباطات گسترده و پویا، انگیزه و تعهد از جمله ویژگی های آینده سازان است.
وی اجرای برنامه جامع شایسته سالاری و شایسته گزینی را از اولویت های سرمایه انسانی برای تحقق عدالت سازمانی در موسسه کوثر اعلام نمود.
بررسی و تحلیل نظام کارمزد خدمات نوین، پیاده سازی امنیت در سطوح مختلف شبکه و زیر ساخت، طراحی و توسعه سیستم ها و تدوین و تصویب برنامه های کلان موسسه عناوین مطالب ارائه شده از سوی مدیران فاوا و برنامه ریزی موسسه کوثر در این همایش تخصصی بود.
بر اساس این گزارش؛ اولین همایش تخصصی مدیران و کارشناسان فاوا و برنامه ریزی با برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مدیران و کارشناسان فاوا و برنامه ریزی و اهدا تندیس به کار خود پایان داد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: