کد خبر: ۶۹۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
بانك صنعت ومعدن دردولت تدبير و اميد 27 هزار و 500 ميليارد ريال به طرح هاي بزرگ استان البرز، تسهيلات پرداخت نموده كه از اين ميزان 200 ميليون يورو به صورت ارزي و 9 هزار و 500 ميليارد ريال در قالب تسهيلات ريالي بوده است.
تامین مالی طرح های بزرگ در استان البرز توسط بانک صنعت و معدن

به گزارش  پايگاه اطلاع رساني اين بانك، حسين مهري رييس هيات مديره و مدير عامل بانك صنعت و معدن كه به استان البرز سفر كرده بود، روز گذشته در جمع همكاران شعب با اشاره به نقش پراهميت بانك مزبور در تامين مالي طرح هاي صنعتي بزرگ استان بيان داشت: در درجه نخست از تمام امكانات و ظرفيت هاي بانك براي تامين سرمايه در گردش طرح ها استفاده خواهيم كرد.
مدير عامل بانك عنوان كرد: نياز كنوني كشور افزايش توليد داخلي و حركت به سمت خودكفايي است از اين رو برنامه زماني پرو‍ژه ها تا رسيدن به بهره برداري و توليد محصول نهايي از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و اولويت بعدي این بانك تکمیل پروژه هاي نیمه تمام است تا در كوتاه ترين زمان ممكن وارد چرخه توليد شوند.
مهري تصريح كرد: طرح هاي توسعه اي واحدهاي توليدي موجود و حمايت از طرح هاي دانش بنيان و صادرات محور اولويت ديگر بانك است.
وي در ادامه افزود: به منظور تسهيل و تسريع ارايه خدمات مالی، طرح بازسازي و نوسازي ساختمان سرپرستی این استان با هدف دسترسي بهتر ذينفعان و مشتريان بانك در دستور کار قرار گیرد و شركت هاي ابزاري بانک نیز به منظور هم افزايي بين بخش هاي مختلف و ارائه خدمات مطلوب در اين ساختمان مستقر خواهند شد.
رييس هيات مديره بانك در پايان افزود: براي هدايت منابع در مسير صحيح لازم است كليه همكاران با تكيه بر دانش و تجارب خود از پتانسيل بالاي اين بانك به عنوان يك بانك تخصصي در حوزه صنعت و معدن استفاده كنند و مشاور امين سرمايه گذاران و كارآفرينان باشند.
در ادامه مديرعامل به اتفاق هيأت همراه از پروژه هاي الكترونيك افزار آزما، فرآوري فروكتوز ناب و سامان صنعت اطلس كه توسط اين بانك تامين مالي شده اند، بازديد كرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: