کد خبر: ۶۹۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
پنجمین کنگره ملی و نخستین کنگره بین‌المللی سرباز صلح به همت خانه سرباز صلح ایران و حمایت شرکت بیمه حکمت صبا به منظور پاسداشت صلح برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بیمه حکمت صبا، پنجمین کنگره ملی و نخستین کنگره بین‌المللی سرباز صلح به همت خانه سرباز صلح ایران و حمایت شرکت بیمه حکمت صبا به منظور پاسداشت صلح برگزار شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر ناطق‌نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه و محسن هاشمی رئیس شورای شهر حضور داشتند.
این کنگره همزمان با روز جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری با حضور کهنه‌سربازان، صلح گستران، هنرمندان و ورزشکاران در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.
بر پایه این گزارش، تجلیل از کهنه‌سربازان دوران دفاع مقدس،  رونمایی از کتاب صلح و سمن ، رونمایی از ثبت برند جهانی خانه سرباز صلح ایران ، نمایش آثار کاریکاتوریست‌های بین‌المللی با موضوع نفی خشونت و افراطی‌گری ، برگزاری پنل‌های تخصصی در موضوع‌های توسعه صلح و کارآفرینی و آموزش همگانی برای صلح و هنر برای صلح را از محورهای اصلی این همایش بوده است.
گفتنی است، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبرناطق نوری، قاسم رحیمی مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران و دکتر حسن خوش‌پور مشاور مدیرعامل تفاهم‌نامه‌ای بین بیمه حکمت صبا و خانه سرباز صلح ایران جهت همکاری‌های دوجانبه منعقد و امضاء شد.
در این مراسم از سه تمبر یادبود استاد فریدون جنیدی فردوسی‌شناس، برند خانه سرباز صلح در سوئیس و کتاب سرباز صلح رونمایی شد.
همچنین در پایان این مراسم از ۲۵ نفر کهنه‌سربازان ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس تقدیر بعمل آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر: