کد خبر: ۶۹۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون عملکرد این بانک در حوزه پرداخت تسهیلات به فعالین اقتصادی را توأم با رشدی چشمگیر دانست.

حجت اله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون صبح امروز در جلسه‌ای که با حضور فرماندهان پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید، بابیان مطلب فوق اظهار داشت: بانک در حوزه تجهیز منابع و اعطای تسهیلات از عملکرد مطلوبی برخوردار بوده است که در این خصوص پرداخت تسهیلات به میزان یک‌صد هزار میلیارد ریال تا پایان سال جاری در زمره این توفیقات به شمار می‌آید.
وی مشارکت بانک توسعه تعاون در انجام تکالیف دولتی و طرح‌های اجتماعی را حائز اهمیت دانست و دراین‌ارتباط افزود: با همکاری و همیاری کارکنان صف و ستاد، شاهد عملکرد ممتاز بانک در حمایت از طرح‌های اشتغال پایدار روستایی و فراگیر بوده‌ایم و هم‌اکنون توجه ویژه مدیران این بانک، تسهیل و تسریع سازی مسیر اعطای تسهیلات در طرح‌های اشتغال‌زایی و خدمت به مردم می‌باشد.
رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون مأموریت‌ها و اهداف این بانک را مطابق با اهداف عالی خدمت‌رسانی دولت در جامعه دانست و در ادامه خاطرنشان کرد: حجم عملیاتی بانک باهدف بهره‌مند نمودن آحاد جامعه از این ظرفیت و کمک به پیشرفت اقتصاد کشور افزایش‌یافته است و امید داریم عملیات بانکداری ما منشأ خیروبرکت برای اقشار مختلف اجتماعی باشد.
وی در ادامه با اشاره به فرمایش بنیان‌گذار جمهوری اسلامی، بسیج را «شجره طیبه» دانست که فعالیت آن در دستگاه‌های اجرایی دولتی به‌خوبی تجلی‌یافته و سرمنشأ برکات زیادی باهدف ارائه خدمت‌رسانی بیشتر به جامعه گردیده است.
 وی اتحاد و یکپارچگی بسیج در دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را ستود و از فرمانده بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جهت ارتقاء جایگاه بسیج بانک توسعه تعاون قدردانی نمود.
گفتنی است در این جلسه میرابی فرمانده بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با قدردانی از مساعدت مدیران ارشد بانک توسعه تعاون در همکاری با مجموعه بسیج، مطالب مختلفی را در خصوص تلاش‌ها و برنامه‌های بسیج برای کمک به تحقق مأموریت‌ها و تکالیف تخصصی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان نمود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار