کد خبر: ۷۰۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری پارس‌آریان (سهامی‌عام) مربوط به عملکرد سال‌های 1395 و 1396 و همچنین مجمع عمومی فوق‌العاده جهت تصویب اساسنامه جدید شرکت در انطباق با ضوابط سازمان بورس و اوراق بهادار در تاریخ 12 دی‌ماه سال‌های 1397 در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری پارس‌آریان برگزار شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پارس‌آریان، در این مجمع که با حضور بیش از 95درصد از دارندگان سهام برگزار شد. ضمن استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال‌های مالی منتهی به 30 اسفند سال 1395 و 29 اسفند سال 1396، صورتهای مالی مربوط به عملکرد سال‌های مزبور بررسی و با اکثریت قاطع آراء حاضرین به تصویب سهامداران رسید.
بر اساس این خبر، موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود و موسسه حسابرسی آزموده کاران با کسب اکثریت آراء به ترتیب بعنوان بازرس اصلی و بازرس علی‌البدل انتخاب شدند. روزنامه اطلاعات نیز با رأی سهامداران بعنوان روزنامه رسمی شرکت معرفی شد.
گفتنی است که شرکت سرمایه‌گذاری پارس‌آریان (سهامی‌عام) که شرکت مادر گروه مالی پاسارگاد می‌باشد، در حال حاضر بعنوان بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری کشور در حوزه مالی، از جایگاه ویژه‌ای در بازار سرمایه کشور برخوردار است.

نام:
ایمیل:
* نظر: