کد خبر: ۷۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴
آيين نكوداشت مربيان برتر کشور در سال 1396 و رونمایی از طرح مربی کارت کوثر با حضور دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، مصطفی کواکبیان نماينده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي، بیژن ذوالفقار نسب رئيس كانون مربيان فوتبال كشور، علی نجفی سرپرست مدیریت شعب شرق استان تهران و جمعي از پيشكسوتان و مربيان فوتبال كشور در تالار قلم كتابخانه ملي ایران برگزار شد.
مربي کارت کوثر رونمايي شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ دکتر مسعود سلطانی فر وزير ورزش و جوانان در این مراسم گفت: تجلیل از مربیان و پیشکسوتان در عرصه فوتبال و همچنین در سایر رشته‌های ورزشی که موفقیت‌هایی را کسب کرده اند باید تدوام داشته باشد. سال ۹۷ سال پر رویدادی برای ورزش کشور ما بود و اگر ما توانستم به موفقیت‌هایی دست پیدا کنیم به خاطر تلاش و زحمات شما مربیان بوده است.
علي نجفي سرپرست مديريت شعب شرق استان تهران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته توسط موسسه اعتباری کوثر در امر ورزش اظهار داشت: موسسه اعتباری کوثر در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی، هدف گذاری خود را در حمایت از تیم های مطرح فوتبال كشور از جمله پرسپولیس، استقلال و تراکتور سازی تبریز قرار داده است.
نجفی افزود: در راستای حمایت از جامعه ورزشی کشور، طی برگزاری جلسات متعدد با كانون مربيان فوتبال كشور و بر اساس نيازسنجي ها و تعاملات صورت گرفته، توافق اولیه جهت اجرای طرح مربي كارت كوثر با هدف ارائه خدمات ويژه به جامعه فرهيخته و ارزشمند مربيان فوتبال كشور در دستور كار قرار گرفت، و امروز شاهد به ثمر نشستن این طرح می باشیم.
بر اساس این گزارش، در پایان اين مراسم ضمن معرفي و تقدير از مربيان برتر كشور در رشته هاي مختلف فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلي و فوتبال پايه آقايان و بانوان از طرح مربی کارت کوثر رونمایی شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: