کد خبر: ۷۰۰۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
پنجمین خودروی 206 ، جایزه ویژه جشنواره حساب های جاری باشگاه مشتریان بانک تجارت به بهنام شریف زاده صوفیان مشتری شعبه صوفیان در استان آذربایجان شرقی تعلق گرفت.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، در مراسم قرعه کشی که صبح  شنبه 15 دیماه برگزار شد، برندگان جوایز این دوره شامل یک دستگاه خودروی 206 و 120 ساعت مچی نفیس به قید قرعه و با استفاده از گوی و گردونه مشخص شدند.
کاظم پور رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه بازار بانک تجارت در این مراسم هدف از برگزاری این جشنواره را تقدیر از مشتریان وفادار و اعضای باشگاه مشتریان بانک دانست و گفت: در نظر داریم با اجرای طرح های جدید و بسته های انگیزشی جذاب تمایل مشتریان بانک را به عضویت در باشگاه مشتریان بانک تجارت افزایش دهیم.
پیری مدیر عامل شرکت چابک تجارت آسیا (باشگاه مشتریان بانک تجارت) نیز با اشاره به تعداد حائزین شرایط شرکت در این قرعه کشی افزود: در این دوره 721.059 نفر از اعضای باشگاه مشتریان حایز شرایط شرکت در قرعه کشی بودند و مجموع امتیازات بالغ بر 26.825.000 امتیاز است. در قرعه کشی این دوره آقای بهنام شریف زاده مشتری شعبه صوفیان استان آذربایجان شرقی برنده خودروی 206 شد و 120 نفر نیز برنده ساعت مچی نفیس شدند که اسامی برندگان این دوره در پایگاه اینترنتی باشگاه مشتریان بانک تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir قابل مشاهده است. وی یادآور شد: علاقمندان می توانند ضمن عضویت در باشگاه مشتریان بانک تجارت و با افزایش مانده انواع حساب های جاری خود نزد بانک تجارت در این جشنواره شرکت کرده و به ازای هر 500 هزارریال موجودی ماهانه  از یک شانس در قرعه کشی برخوردار شوند.
جشنواره حساب‌های جاری باشگاه مشتریان بانک تجارت در هشت مرحله از مرداد ماه سال جاری آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: