کد خبر: ۷۰۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با موسی رمرودی مدیر شعب استان قزوین در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.
افزایش 98درصدی درآمد ارزی استان قزوین بانک کشاورزیبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این دیدار که روز یکشنبه 16 دی ماه در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، رمرودی عملکرد مدیریت این بانک در استان قزوین را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.
بر اساس این گزارش، افزایش  98درصدی درآمد ارزی استان، تحقق 120 درصدی برنامه سپرده های مردمی، جذب 88 درصدی اعتبار طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری،  افزایش سرانه مبلغ ضمانت نامه های صادره، افزایش نسبت سپرده های ارزان قیمت، تحقق 79 درصدی برنامه واگذاری اموال تملیکی و تحقق 82 درصدی برنامه بانکداری مجازی، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان قزوین در سال جاری تا کنون بوده است.
این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.
شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و رییس و معاونان اداره کل نظارت و امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: