کد خبر: ۷۰۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
مجامع استانی استان های بوشهر، فارس و کهگیلویه و بویراحمد طی هفته ی گذشته در سالن کنفرانس اداره مرکزی بانک قوامین برگزار شد.
برگزاری سه مجمع استانی بانک قوامین طی هفته ای که گذشتبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قوامین پیرو بازدیدهای انجام گرفته توسط تیم های نظارت راهبردی معاونت نظارتی بانک قوامین از استان های بوشهر، فارس و کهگیلویه و بویراحمد مجامع مربوط به این سه استان طی دو روز به ریاست مدیرعامل بانک قوامین و حضور معاونین مدیرعامل، روسای برخی ادارات مرتبط و مدیران کل استان های یاد شده و مدیران ستادی این سه استان برگزار گردید.
این گزارش حاکی است در طی برگزاری هر یک از این مجامع، ابتدا مدیرکل استان گزارشی را از وضعیت استان مربوطه ارائه و با معرفی توانمندیهای موجود از اقدامات صورت گرفته و برنامه های انجام شده گفتند و پس از آن اداره بازرسی بانک قوامین مجمع استان مربوطه را قرائت و در خصوص نقاط قوت و نقاط قابل بهبود بحث و تبادل نظر شد.
این گزارش می افزاید حاصل گزارش ارائه شده در این مجامع حاکی از رشد رتبه ی استانهای فوق در مقایسه با دوره ی زمانی مشابه بوده که از زحمات مدیران و کارکنان این استانها توسط مدیرعامل بانک قوامین قدردانی شد.
گزارش روابط عمومی بانک قوامین حاکی است دکتر تقی نتاج در هر یک از این مجامع برگزار شده ضمن تقدیر از تلاش و کوشش کارکنان استانهای مربوطه خواستار ابلاغ سلام و خدا قوت مجموعه ی کارکنان اداره ی مرکزی به همکاران سطح شعب استانها شد و گفت: تمام تلاش مدیران باید به حفظ و تقویت انسجام سازمانی همکاران معطوف گردد و با قدرت به تلاش خود در مسیر تعیین شده برای رسیدن به اهداف ابلاغی ادامه دهیم. ایشان افزایش ارتباط بین مدیران و کارکنان استان در سطح شعب را یکی از رموز موفقیت دانست و گفت در سرکشی هائی که از سطح شعب انجام می دهید پی گیر احوال همکاران بوده و آنها را از لحاظ روحی و روانی سرشار از انرژی مثبت و سازنده نمائید.
مدیرعامل بانک قوامین با تاکید بر ارائه خدمت مناسب به مشتریان فرصت خدمت به هموطنان در این لباس را بستری مناسب برای کسب ثواب و اجر معنوی در خدمت به خلق الله دانست و گفت: از این فرصت باید نهایت استفاده را به عمل آورید و با رسیدگی به مشکلات مراجعه کنندگان و ارائه خدمت به آنان دعای خیرشان را برای خود ذخیره نمائید.

نام:
ایمیل:
* نظر: