کد خبر: ۷۰۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
رئیس اداره عقیدتی سیاسی ارتش در جلسه اخلاق کارکنان و مدیران اناث بانک حکمت ایرانیان گفت : از مهمترین و کلیدی ترین تعالیم انبیای الهی، بندگی خدای تعالی و نفی طاغوت است و رمز توفیق انسان های الهی، بهره گیری از برکات بندگی است.
رمز توفیق انسانهای الهی، بهره گیری از برکات بندگی استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، جلسه اخلاق، عفاف و حجاب در سطح بانوان بانک ستاد مرکزی بانک  با حضور حجت الاسلام و المسلمین صنعت پور امیری، رئیس اداره عقیدتی سیاسی آجا،  بخشی نیکو، عضو هیئت مدیره و ناظر بر امور اجرایی بانک حکمت ایرانیان، حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس عقیدتی سیاسی بتاجا مورخ 1397/10/16 در ساختمان ستاد مرکزی بانک حکمت ایرانیان (ساختمان آرژانتین) برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین صنعت پور امیری با بیان اینکه بندگی، برکات زیادی در دنیا و آخرت دارد، خاطر نشان کرد: انسانی که توفیق عبودیت دارد، کم و بیش زندگی او را کم و بیش نمی کند و پیوسته زندگی با رضایتی دارد.
وی رمز توفیق امام خمینی (ره) در زندگی فردی، اجتماعی و سیاسی اش را توجه به اوامر و نواهی الهی خواند و افزود: ایشان در زندگی عبادی اش، کوچکترین دستورات دینی را نیز مد نظر داشت و اهمیت ظواهر دین، تقید به جزء شریعت و جدیت در امور عبادی، از او انسانی ساخت که می توان ایشان را به عنوان یک مصداق مهم و نمونه بندگی در قرن معاصر دانست.
صنعت پور امیری بیان داشت: راه آرامش و رمز زندگی های موفق و سرشار از آرامش، در توجه عبودیت الهی است و انسان، هر مقدار که از عبودیت بهره بیشتری داشته باشد، از برکات آن در دنیا و آخرت بیشتر بهره مند خواهد شد.
وی با توجه به نقش محوری مادران در خانواده، تصریح کرد: توجه مادران به مسائل دینی و دستورات الهی، می تواند نقش مهمی در خانواده و امور تربیتی ایفا نماید.
شایان ذکر است در پایان این جلسه به تعدادی از حاضران هدایایی اعطا شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: