کد خبر: ۷۰۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
بانک سرمایه با انتشار صورت های مالی ۶ ماهه سال ٩٧ امیدهایی را در بین سهامداران خود ایجاد کرد. گفتنی است، در ادامه به بررسی ابعادی از موقیت هایی پرداخته ایم که می تواند بانک را در مسیر بهبود وضعیت قرار دهد.
آخرین تحولات بانک سرمایه بررسی شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از بورس۲۴ ،بانک سرمایه با انتشار صورت های مالی 6 ماهه سال 97 امیدهایی را در بین سهامداران خود ایجاد کرد.
بانک سرمایه در پایان 6 ماهه سال 97 حدود بیش از 8600میلیارد تومان پرداخت تسهیلات داشته است. در گزارش حسابرس نیز، خبر مهمی در خصوص در دست اقدام بودن وصول بخش قابل توجهی از مطالبات خود به میزان 9472میلیارد تومان را داده است که حدود4081 میلیارد تومان اصل این تسهیلات و مابقی سود و سایر هزینه های این تسهیلات می باشد. با توجه این که، این تسهیلات به 72 شرکت در قالب 31 گروه پرداخت شده است احتمال وصول این مطالبات حتی در قالب اموال بسیار بالا ارزیابی می شود که وصول این مطالبات سبب تحول در بانک سرمایه خواهد شد.   
به نظر می رسد، مانور مدیریت فعلی بانک بر وصول مطالبات حرکت بسیار خوب و مهمی برای احیا بانک سرمایه بوده و وصل این مطالبات و بازگشت به چرخه تسهیلات دهی می تواند سبب تحول در این بانک شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: