کد خبر: ۷۰۳۴۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۴
سرپرست سازمان تامین اجتماعی در دیدار با معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد:
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان حمایت و پشتیبانی کامل و تمام عیار از مطبوعات کشور دارد.
سازمان تامین اجتماعی از مطبوعات کشورحمایت تمام عیار داردبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا در نشست با دکتر محمد سلطانی فر معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار داشت: از اینکه تامین اجتماعی توانسته اطمینان و اعتماد رسانه ها را جلب نماید، افتخار می کنیم.
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی مطابق دیدگاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، باید حامی مطبوعات باشد و در این راستا مشاغل فرهنگی برای این سازمان جایگاه ویژه ای دارد.
زدا با بیان اینکه تصمیمات جدیدی مبنی بر محدود کردن خدمات و امکانات در مطبوعات از سوی این سازمان لحاظ نشده، تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی درپی گسترش  خدمات به رسانه های کشور است.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان در صورت موافقت و تصویب آیین نامه هیات دولت در خصوص رسانه های مجازی دارای 5نفر و پرداخت ٧ درصد سهم بیمه شونده، آمادگی کامل دارد.
زدا تصریح کرد: باید در مسیر فعالیت رسانه های مستقل، آزاد و بارونق که بتواند برای پیشرفت نظام و کشور رکن اساسی باشد، حرکت کنیم.
محمدسلطانی فر در ادامه این نشست، ضمن تقدیر از سرپرست سازمان تامین اجتماعی بابت حمایت های همه جانبه در جهت ایجاد روحیه بسیار خوب به پیکره مطبوعات و رسانه ها، گفت: قطعا در صورت عدم این حمایتها، همچنان مشکلات خبرنگاران و مدیران مسئول پابرجا بود.
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد  افزود: راه اندازی مشاغل سخت و زیان آور برای خبرنگاران و روزنامه نگاران، بازنشستگی 20ساله برای شغل خبرنگاری و غیره، از اقدامات مهم و ارزشمندی بوده که از سوی سازمان تامین اجتماعی محقق شده است.
وی اظهار امیدواری کرد با تداوم حمایت های ویژه این سازمان، تمامی پایگاه ها و سایت های خبری دارای مجوز که دارای نیروهای زیر 5نفر هستند، بتوانند از این تسهیلات برخوردار شوند.
دکتر سلطانی فر خواستار تداوم حمایت های سازمان تامین اجتماعی در امر بیمه اصحاب رسانه شد.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: