کد خبر: ۷۰۳۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
بانک کارآفرین با کسب رتبه برتر در میان بانک‌های کشور، تندیس نقره‌ای نخستین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی را در چهارمین کنگره سالانه انجمن حسابرسان داخلی ایران حسابرسی داخلی دریافت کرد.
اعطای تندیس نقره‌ای جایزه ملی حسابرسی داخلی به بانک کارآفرینبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در چهارمین کنگره انجمن حسابرسان داخلی ایران که روز چهارشنبه 19 دی‌ماه با حضور ارباب سلیمانی رئیس هیات مدیره انجمن حسابرسان، غلامحسین دوانی عضو شورای عالی انجمن حسابداران، سعید ترک‌زاده دبیر کل و عضو هیات مدیره انجمن حسابرسان داخلی و جمعی از خبرگان و برگزیدگان صنعت حسابرسی برگزار شد، تندیس نقره‌ای این انجمن به این بانک اعطا شد.
 
نخستین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی
بر اساس این گزارش، بانک کارآفرین به دلیل عملکرد مطلوب در استمرار ارتقای حسابرسی داخلی موفق به کسب این مقام شد. همچنین این بانک موفق شد در میان تمامی شرکتها و موسسات شرکتکننده در نخستین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی، رتبه چهارم را به خود اختصاص دهد.
سعید ترک‌زاده دبیر کل انجمن طی سخنانی با اشاره به جایگاه حسابرس داخلی در ارزش‌آفرینی برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادها تصریح کرد: به‌منظور فرهنگ‌سازی و ایجاد انگیزه برای رقابت حرفه‌ای تصمیم گرفته شد تا با بررسی شاخصهای تعیین شده توسط این انجمن، عملکرد حسابرسان داخلی به‌عنوان تنها مرجع حرفه‌ای حسابرسی در کشور بررسی شده و جایزه ملی این انجمن به برترین‌های این صنف در شرکت‌ها و مؤسسات مختلف کشور اختصاص یابد.
بر اساس این گزارش ترک‌زاده دبیر کل انجمن حسابرسان داخلی ایران با تقدیر از اعظم سعیدی مدیر حسابرسی داخلی و همکاران وی در بانک کارآفرین تصریح کرد: خانم سعیدی از خوش‌نام‌ترین مدیران پیشکسوت حسابرسی کشور است که همواره عملکرد و کارنامه مطلوبی داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: