کد خبر: ۷۰۳۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴
به مناسبت هفته هوای پاک در همایش دوچرخه سواری همگانی؛
به مناسبت هفته هوای پاک همایش دوچرخه سواری همگانی با همکاری اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران برگزار می شود.
فعالان عرصه صیانت از محیط زیست مورد تقدیر قرار می گیرندبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، به مناسبت روز ملی هوای پاک همایش دوچرخه سواری همگانی و آیین تجلیل از گروه های دوچرخه سواری تهران به میزبانی کمیسیون محیط زیست و ورزش کمیته ملی المپیک و با همکاری اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، فدراسیون دوچرخه سواری، اداره محیط زیست شهر تهران، روز چهارشنبه مورخ 26 دی ماه 97 راس ساعت 7:30 الی 12 در محل بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، خیابان سئول، درب شمالی باشگاه انقلاب برگزار می شود.
همچنین در این برنامه، آموزش محیط زیست توسط کارشناسان سازمان محیط زیست و اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار به صورت مشترک برای دانش آموزان به صورت نمایشگاهی و کارگاهی اجرا خواهد شد.
بنابر این گزارش، این برنامه در قالب مراسم نمادین دوچرخه سواری و همچنین تقدیر از فعالان عرصه صیانت از محیط زیست و دوچرخه سواری و با حضور مقامات ورزشی و محیط زیست، کودکان مقطع پنجم و ششم مدارس تهران و گروه های دوچرخه سواری برگزار می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: