کد خبر: ۷۰۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
دومین نمایشگاه کار ایران از تاریخ 4 تا 6 بهمن ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می شود.
ارتباط مستقیم کارجویان و کارفرمایان در نمایشگاه کار تهرانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین، دکتر شریف خانی دبیر علمی این نمایشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف این خبر را داد و افزود: این نمایشگاه یکی از رویدادهای نو آورانه کسب و کار بوده و ارتباط مستقیم کارجویان و کارفرمایان را فراهم می کند همچنین در این نشست آقای پویان دلاوری دبیر اجرایی نیز وی را همراهی کرده و توضیحاتی را ارایه نمود.
دکتر شریف خانی ادامه داد: این نمایشگاه سابقه 9 ساله دارد که در مکان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شد و از سال گذشته با توجه به نیاز به فضای وسیعتر در بوستان گفتگو برگزار شد. این نمایشگاه کمک می کند نیروی انسانی کارآزموده آماده فعالیت در کشور با کارفرمایان جویای نیروی کار متخصص و تحصیل کرده روبرو شده و فرآیند جذب نیرو بسیار سرعت گرفته و تسهیل شود موفقیت به گونه ای بوده که حتی از دانشگاههای دیگر نیز برای جستجوی کار به این نمایشگاه می آمدند.
وی گفت: امسال با قدرت و جدیت بیشتری حرکت رو ادامه می دهیم طبق برآوردی که داریم این رویداد تکرار همان موفقیت سال گذشته را خواهیم داشت. در سال گذسته 100 شرکت حضور داشتند که بیش از 500 نفر جذب کار اتفاق افتاد و همچنین آمارها نشان می دهد 65 درصد سن افراد 23 تا 30 سال که قشر جوان جامعه هستند بوده است. و 90 درصد کارشناسی و کارشناسی ارشد داشته و 3 درصد نیز دکترا داشته اند که نشان از جذب نیروهای تحصیلکرده و متخصص می باشد.
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف ادامه داد: این نمایشگاه حتی برای برخی کارفرمایان و شرکت ها الگو قرار گرفته و محیط کارشان را مطابق با آنجا کرده اند. در مود حمایت ها باید بگویم امیدواریم امسال نیز از حمایت همه صنایع برخوردار باشیم و کار را انجام دهیم. ضمنا با توجه به اینکه برخی از دانشجویان و کارفرمایان به جهت بعد مصافت و وقت نمی توانند در این نمایشگاه حاضر شوند سامانه ای نیز طراحی شده که بشکل الکترونیکی این دو با هم ارتباط ایجاد نمایند.

نام:
ایمیل:
* نظر: