کد خبر: ۷۰۴۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به تشریح ماموریت، راهبردها، استراتژی و چالش های بانک کشاورزی در سال 1397 پرداخت.
ماموریت، راهبردها و چالش های بانک کشاورزی در سال 1397به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، خدارحمی در این نشست ضمن اشاره به پراکنش جغرافیایی و تعداد بالای شعب این بانک در سطح کشور و نیز زیرساخت های قدرتمند فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک در تمام شعب، اظهار داشت: امسال با الهام از شعارملی «حمایت از کالای ایرانی»، شعار « خدمات بهتر، تسهیلات بیشتر، حمایت از تولید پایدار کشاورزی» را برای بانک انتخاب کردیم و به حمدالله تا این تاریخ توانسته ایم تا حدود زیادی به آن جامه عمل بپوشانیم و عملکرد موفقی داشته باشیم.
وی سپس راهبردهای بانک کشاورزی در سال 1397 را که  برنامه های عملیاتی و پروژه های بانک بر اساس آن ها تعریف شده اند برشمرد و گفت: در این راستا در سال 97،  کاهش مطالبات غیرجاری، کاهش قیمت تمام شده پول، افزایش درآمدهای غیرمشاع، توازن منابع و مصارف، واگذاری شرکت ها و املاک تملیکی، بهبود ارتباط با مشتریان و ارتقای کیفیت خدمات، اجرای دقیق بودجه و بهینه سازی شبکه شعب مورد توجه جدی قرار گرفته و اقدامات موثری برای تحقق آن ها صورت گرفته است.
خدارحمی در ادامه سخنان خود به تشریح چالش های عمده پیش روی بانک کشاورزی پرداخت و ابراز امیدواری کرد با حمایت دولت و وزارت اموراقتصادی و دارایی ، شرایطی فراهم شود تا این مشکلات و چالش ها به حداقل برسد.
این گزارش می افزاید: در ادامه این نشست، اعضای هیات مدیره و مدیران امور بانک کشاورزی به ارائه گزارش عملکرد بانک در حوزه های مختلف در سال جاری و مقایسه آن با سال های گذشته پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر: