کد خبر: ۷۰۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
حجت اله صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران با تأکید بر اینکه روند افزایشی زیان بانک متوقف شده، گذر از نقطه سر به سری سود و زیان تا پایان سال 97 و سودآوری در سال آینده را دو هدف مهم دیگر این بانک در ماه‌های پیش‌رو عنوان کرد و بیان کرد درخت بانک صادرات ایران درخت ریشه‌دار، بسیار محکم و استواری است.
اجرای برنامه‌های سه‌گانه ضامن ورود موفق بانک صادرات به سال 98به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌اله صیدی افزود: برای آنکه در 20 سال آینده نیز همچنان بتوان از سایه این درخت استفاده کرد، باید نسبت  به هرس شاخ و برگ‌های مازاد آن اقدام کردکه تحقق این هدف با اجرای دقیق برنامه‌های سه‌گانه ابلاغی امکان‌پذیر است.
 حجت‌اله صیدی که همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان گلستان، در جمع کارکنان این بانک در این استان حضور یافته بود، وجود 25 میلیون سپهر کارت در اختیار مردم کشور را نشان‌دهنده ضریب نفوذ بالا و عمق رضایت‌مندی مردم از عملکرد این بانک دانست و گفت: ارائه خدمات تخصصی‌تر، مشاوره و راه‌حل‌های متنوع برای حل مشکلات مشتریان و به‌ویژه تولیدکنندگان و صاحبان صنایع، استراتژی نوین بانک صادرات ایران است که با هدف پشتیبانی و حمایت از تولید ملی صورت می‌گیرد.
صیدی افزود: رفع نیازهای مالی مشتریان بانک صادرات ایران با شیوه‌ای هوشمند و تقویت نگرش در مراقبت و پرستاری از تولید، همراه است و شیوه عرضه انواع مشاوره در سوپرمارکت‌های مالی بانک، در تمامی شعب گسترش خواهد یافت.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز مشتریان به دنبال دریافت راه‌حل برای حل مشکلات خود از سوی کارکنان بانک هستند و بنابراین، نقش مشاوره‌ای کارکنان شعب، نقشی محوری است که برای این منظور گسترش خدمات سوپر مارکت مالی در دستورکار است.
مدیرعامل بانک صادرات ایران ارائه حرفه‌ای خدمات بانکی و رعایت قوانین بانک مرکزی در جذب منابع، وصول مطالبات با روش‌های مسالمت‌آمیز، افزایش مصارف در جهت حمایت از تولید و کاهش بهای تمام‌شده پول برای رقابت‌پذیرتر شدن تولید ملی را مورد تأکید مجدد قرار داد و افزود: درراستای تحقق این اهداف، برنامه‌ریزی، همدلی و هم‌گرایی خوبی ایجاد شده است که با توجه به ظرفیت و قابلیت‌های نیروی انسانی بانک صادرات ایران، فرصت کسب موفقیت‌های بیشتر در سال آتی برای بانک مهیا شده است.
صیدی با بیان اینکه پتانسیل و امکانات اقتصادی مغفول مانده استان گلستان از بسیاری ازکشورهای اروپایی بیشتر است، بر احصاء این ظرفیت‌ها برای حمایت بیش از پیش از تولید ملی و کمک به اقتصاد منطقه توسط بانک صادرات ایران تأکید کرد و از اعلام آمادگی این بانک برای مشارکت فعال و گسترده در زیرساخت‌های اقتصادی این استان خبر داد.
وی در سفر به استان گلستان ضمن بازدید از ظرفیت اقتصادی و تولیدی این استان، از نزدیک در جریان فعالیت و عملکرد شعب بانک در در آن استان قرار گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: