کد خبر: ۷۰۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
در راستای همکاری میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنياد برکت در خصوص اعطاي تسهيلات قرض الحسنه به مددجويان اين بنياد در سراسر کشور و پرداخت بيش از ۷۰۰ فقره تسهيلات قرض الحسنه اشتغالزايي در استان خوزستان، بنياد بركت از بانك قرض الحسنه مهر ايران تقدير كرد.
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در راستای طرح های اشتغالزايي بنياد برکت در خوزستانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ایجاد اشتغال و درآمد زایي ماندگار از جمله چالش هاي پيش روي جوامع روستايي کشور است. بررسي تغيير و تحولات جمعيتي کشور در چند دهه گذشته به خوبي نشان مي دهد که مسائلي مانند مهاجرت به شهرها و رشد مشاغل غيررسمي به منظور ايجاد رفاه و تأمين معيشت، از سر بيكاري است.
در این راستا پرداخت وام اشتغال روستایی با هدف کاهش بیکاري و ايجاد رونق اقتصادي در مناطق روستايي و عشايري از جمله اقداماتي است که بانک قرض الحسنه مهر ايران با همكاري بنياد بركت وابسته به ستاد اجرايي فرمان امام (ره) در دستور كار خود قرار داده است.
در این راستا بانک قرض الحسنه مهر ایران، نسبت به اعطای بیش از ۷۰۰ فقره تسهيلات اقدام کرد.
به این منظور بنیاد برکت استان خوزستان در ساختمان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خميني (ره)، نسبت به تقدير از تسريع در امور و عملکرد مطلوب بانک قرض الحسنه مهر ايران اقدام کرد.
در این همایش، فدعمی معاونت ستاد اجرایي حضرت امام خميني (ره) استان خوزستان ضمن تقدير و تشکر از اقدامات انجام شده بانک قرض الحسنه مهر ايران اذعان داشت: نظر به رسالت مشترکت دو مجموعه که همان تلاش براي رفع محروميت و انجام مسئوليت هاي اجتماعي است، تسريع در اعطاي تسهيلات، همچون گذشته بايد مورد توجه قرار گيرد.
لازم به ذکر است که بانک قرض الحسنه مهرایران، پیشتر نیز تعداد ۳۶۷ فقره تسهیلات قرض الحسنه ۳۰۰ ميليون ريالي اشتغالزايي در زمينه پرورش دام سبک به روستاهاي استان خوزستان پرداخت كرده است كه اين پرداخت، توانست كمك شاياني به اجراي راهبردهاي اصلي اقتصاد مقاومتي در سطح كشور و استان داشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: