کد خبر: ۷۰۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
تكمیل ظرفیت پیش فروش و فروش فوری محصولات ایران خودرودر یك روز
عرضه محصولات هایما S۵ و پژو پارس اتوماتیک به صورت بسیار محدود و با قیمت حاشیه بازار که از روز گذشته آغاز شده است همچنان ادامه دارد و کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام ننموده اند، می توانند در این پیش فروش ثبت نام کنند.
فروش فوری 300 دستگاه هایما S5 و پارس اتوماتیک + جزئیات
عرضه محصولات هایما S۵ و پژو پارس اتوماتیک به صورت بسیار محدود و با قیمت حاشیه بازار که از روز گذشته آغاز شده است همچنان ادامه دارد.
شرکت ایران خودرو اعلام کرد: بر اساس مجوزهای صادر شده از سوی مراجع ذی صلاح، عرضه محصولات هایما S5 و پژو پارس اتوماتیک به صورت بسیار محدود و با قیمت حاشیه بازار از دیروز تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز شده است.

*قواعد و ضوابط مهم:
1 -ظرفیت ثبت نام براي هر کد ملی، یک دستگاه از هر خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوي مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوي شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
2 - کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوي شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
فروش فوری 300 دستگاه هایما S5 و پارس اتوماتیک + جزئیات
با توجه به محدوديت هاي ايجاد شده در پرداخت وجوه اينترنتي متقاضيان ثبت نام در طرح فروش فوري ، درگاه "سداد" در سايت فروش اينترنتي شركت ايران خودرو تعبيه گرديد كه اين دسته از مشتريان ( واريزهاي بالای 100ميليون) از طريق درگاه "سداد" اقدام نمايند.
در همین رابطه روز گذشته طی چند ساعت ظرفیت ثبت نام پیش فروش و فروش فوری دیگر محصولات ایران خودرو تکمیل شد.
به گزارش تجارت آنلاین از ايكوپرس معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شركت ایران خودرو ضمن تشكر از اعتماد مشتریان گفت :برنامه فروش مشاركت درتوليد دي ماه محصولات اين شركت ، با فروش 20 هزار دستگاه خودرو درمدت يك روز پايان يافت.    
به گزارش تجارت آنلاین از ايكوپرس، مصطفی خان كرمی ضمن بيان اين مطلب و عذرخواهی بابت محدودیت ظرفیت افزود: پیش فروش محصولات پرتیراژ ایران خودرو به تعداد 20 هزار دستگاه كه در روز 24 دی ماه فعال شده بود، با استقبال بالاي مشتریان مواجه شد به طوری كه تمامی ظرفیت اختصاص یافته، در همان روز به پایان رسید.
وی افزود: این استقبال نشانه هوش اقتصادی مردم، تعصب به تولید ملی، حمایت از تولیدكننده داخلی و صنعت این مرز و بوم است و شركت ايران خودرو را برآن مي داردكه با رفع مشكلات تامين و توليد درعرضه بيشتر و كيفي تر محصولات خود اهتمام ورزد تا شرايط فروش شركت و بازار به حالت طبيعي باز گردد.نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار