کد خبر: ۷۰۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۲
در نفت پاسارگاد صورت گرفت؛
شرکت نفت پاسارگاد برای اولین بار در ایران موفق به تولید یک نوع قیر جدید با استاندارد جهانی و متناسب با حجم ترافیک جاده ای با نام پی جی پلاس (PG+) شد.
تولید قیرهای پیشرفته با فناوری جدید
شرکت نفت پاسارگاد برای اولین بار در ایران موفق به تولید یک نوع قیر جدید با استاندارد جهانی و متناسب با حجم ترافیک جاده ای با نام پی جی پلاس (PG+) شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، پیش از این تولید قیرهای متناسب با شرایط آب و هوایی انجام می شد که با تلاش متخصصان، این شرکت به دانش تولید قیر بر اساس حجم ترافیک جاده ای نیز دست یافت.
طبقه بندي قيرها بر اساس عملكردي با عنوان پی جی ( PG) از حدود چهار سال قبل در ايران ایران شروع شده و شرکت نفت پاسارگاد در تولید این نوع قیر در کشور پیشرو است. قيرهاي پی جی (PG) عمدتا منطبق با شرايط آب و هوايي بوده ولی در نوع جدیدی که در نفت پاسارگاد تولید شده است قیر بر اساس نوع ترافیک نرمال، سنگین، خیلی سنگین و فوق سنگین تولید می شود.
در این نوع قیر جدید علاوه بر شرایط ترافیکی ، شرایط آب و هوایی که در انواع دیگر قیر های پی جی (PG) دیده شده بود نیز وجود دارد و می توان گفت کشور ایران به دانش تولید به روز ترین مدل قیر دست یافته است. بار ترافیکی یکی از عامل های اصلی پایین آمدن عمر آسفالت بوده و چنانچه از این محصول جدید در جاده ها استفاده شود عمر آسفالت افزایش قابل توجهی می یابد.
شرکت نفت پاسارگاد آمادگی تولید این محصول در حجم انبوه و متناسب با نیاز اعلام شده از سوی دستگاه های مسئول را دارد.
گفتنی است رونمایی از این محصول جدید شرکت نفت پاسارگاد با حضور مسئولین محترم در بهمن ماه سالجاری انجام خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: