کد خبر: ۷۰۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
مقالات شرکت ‌‌کنندگان پنجمین همایش مدیریت ریسک و بیمه از سوی داوران علمی این همایش انتخاب شدند.
انتخاب مقالات برتر پنجمین همایش مدیریت ریسک و بیمهبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی و اعلام دبیر پنجمین همایش مدیریت ریسک و بیمه، از میان مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش، سه مقاله برای ارایه در همایش و پنج مقاله در بخش پوستری برگزیده شدند.
زینب حمیدی‌فر گفت: بسیاری از مدیران و کارکنان شرکت‌های بیمه، پژوهشکده بیمه و بیمه‌مرکزی و نیز دانشجویان فعال مقالات خود را به دبیرخانه همایش فرستادند که داوران خبره و نامی صنعت بیمه آن‌ها را بررسی و ارزیابی کردند و مقالات برتر انتخاب شدند.
وی خاطرنشان‌کرد: مقالاتی با عناوین تدوین الگوی ریسک‌پذیری شرکت‌های بیمه بر پایه قابلیت‌های بازاریابی پوشایی و ریسک‌پذیری مشتری (فواد کوهزادی و یوسف محمد کریمی)، واکاوی الزامات، چالش‌ها و راهکارهای مشتری‌مداری در صنعت بیمه (محمدابراهیم پورملکی و حجت‌ا.. لباف) و طبقه‌بندی مشتریان براساس شاخص سوداوری با استفاده از تجزیه و تحلیل مه داده‌ها (Big Data) (سید محمد عباس زادگان، فرامرز خجیر انگاسی، زهره جوادی و زهرا گودرزی) به‌ترتیب حایز رتبه اول تا سوم در حوزه مقالات قابل ارایه شده در همایش شدند.
وی تصریح‌کرد: مقالات مدیریت ریسک در صنعت بیمه از منظر ساختار بازار (ابراهيم کاردگر، مهدي احراري و حمیدرضا محمدی‌اوجان)، بررسی عوامل اثرگذار بر فروش و حفظ بازار (سحر بزرگ‌نيا)، شناسایی ویژگی‌های نیروی‌های فروش کارامد بیمه‌های زندگی (حسينعلي بختيار نصرآبادی و فرزانه سلیمانی)، مشتری‌مداری در صنعت بیمه؛ سا‌زمان‌های پاسخگوی سریع (FRO) ابزاری برای ایجاد مشتری‌مداری در صنعت بیمه (سعید نعمتی و زهرا جافری) و سنجش عوامل موثر بر توسعه بازاریابی فن‌اورانه در خدمات بیمه‌ای (بهزاد سالمی و محمدحسن حسین‌زاده) در بخش پوستری پذیرفته شده‌اند.

نام:
ایمیل:
* نظر: