کد خبر: ۷۰۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
جورج دبلیو بوش در صفحه اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد که نشان می دهد در حال بردن پیتزا برای قدردانی از زحمات محافظان خود است.
اعتراض
جورج دبلیو بوش در صفحه اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد که نشان می دهد در حال بردن پیتزا برای قدردانی از زحمات محافظان خود است.
تعطیلی طولانی‌مدت دولت فدرال آمریکا، صدای " جورج دبلیو بوش" رییس جمهور اسبق آمریکا را هم در آورد و این سیاستمدار بازنشسته جمهوریخواه از مسئولان آمریکا خواست به دعواهای سیاسی پایان دهند.
به گزارش وب سایت " واشنگتن پست" ، بوش در صفحه اینستاگرام خود عکسی را منتشر کرده که نشان می‌دهد چند جعبه پیتزا برای محافظانش می‌برد. او این کار را به نشانه قدردانی از محافظانش برای انجام خدمت بدون پرداخت حقوق انجام داده است.
او زیر این عکس نوشت: لورا – همسر بوش- و من از کارکنان سرویس مخفی آمریکا و هزاران کارمند دولت فدرال که بدون پرداخت دستمزد همچنان به کشور خدمت می کنند، قدردان هستیم... وقت آن رسیده که دو طرف سیاست را کنار گذاشته و دور هم بنشینند و به این تعطیلی خاتمه دهند." 800 هزار کارمند دولت فدرال آمریکا از نزدیک به 4 هفته پیش تا کنون به دلیل اختلافات بین ترامپ و کنگره بر سر اختصاص بودجه 5.7 میلیارد دلاری برای احداث دیوار مرزی در مکزیک، بیکار شده و حقوق نمی گیرند.
 در پی تنش‌های سیاسی بین کنگره و کاخ سفید دو طرف برای یکدیگر خط و نشان می کشند و در حالی که چهارشنبه هفته گذشته نانسی پلوسی رییس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا با ارسال نامه ای به ترامپ از او خواست برنامه سخنرانی سالانه در کنگره را لغو کند، ترامپ نیز کمتر از 24 ساعت پس از این نامه، برنامه سفر پلوسی به چند کشور خارجی را به بهانه تعطیلی دولت فدرال، لغو کرد.
کاخ سفید دیروز اعلام کرده است ترامپ بعدازظهر شنبه – امروز- سخنرانی مهمی را درباره تعطیلی موقت دولت فدرال ایراد خواهد کرد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار