کد خبر: ۷۰۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
مهندس کشاورز مدیرعامل بیمه دی با صدور حکمی احمد شکوهی بهار را به سمت سرپرست معاونت امور مشتریان و توسعه بازار منصوب کرد.
احمد شکوهی سرپرست معاونت امور مشتریان و توسعه بازار بیمه دی شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل؛ در متن این حکم که به امضای مدیرعامل شرکت بیمه دی رسیده، آمده است:
« نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت امور مشتریان و توسعه بازار منصوب می شوید.
امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و سرلوحه قرار دادن راهبردها، برنامه ها و اصول تبیین شده شرکت شامل "سلامت"، "حرفه ای گری" و "انسجام سازمانی" و نیز بهره گیری از نیروهای کاردان و استفاده بهینه از کلیه امکانات و منابع در اختیار، در پیشبرد امور محوله و تحقق اهداف موفق و سربلند باشید. توفیقات روز افزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم.»
گفتنی است احمد شکوهی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است و پیش از این سابقه فعالیت در شرکت بیمه البرز، شرکت رهکام ایرانیان و تدریس در دانشگاه علمی کاربردی بیمه ایران را در کارنامه شغلی خود دارد.
روابط عمومی شرکت بیمه دی این انتصاب را به ایشان تبریک می گوید.

نام:
ایمیل:
* نظر: