کد خبر: ۷۰۵۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶
برندگان نهایی طرح «باشگاه سفیران فرهنگی بانک صادرات ایران» جوایز خود را دریافت کردند.
شش سفیر فرهنگی بانک صادرات ایران جوایز خود را دریافت کردندبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، از میان ده‌ها اثر ارسالی به دبیرخانه طرح‌ «باشگاه سفیران فرهنگی بانک صادرات ایران» شش اثر با رأی هیأت داوران برگزیده شد و برندگان نهایی جوایز خود را طی مراسمی در اداره کل روابط عمومی این بانک دریافت کردند.
بنا بر این گزارش، بانک صادرات ایران با هدف جلب مشارکت‌های مردمی در امور فرهنگی، طرح «باشگاه سفیران فرهنگی بانک صادرات ایران» را با در نظر گرفتن مشوق‌هایی، برگزار کرده که در این راستا از بهترین تلاش‌های صورت گرفته، تقدیر شده است. مشارکت‌کنندگان در این طرح با تهیه فیلم از هر رویداد فرهنگی و ارسال آن از طریق پیام‌رسان‌های این بانک به عضویت «باشگاه سفیران فرهنگی بانک صادرات ایران» درآمده و با انعکاس موضوعات فرهنگی، اجتماعی و مناسبتی، پس از انتخاب برگزیده‌ها توسط هیأت داوران، از جوایز ارزنده آن برخوردار شده‌اند.
بانک صادرات ایران با 67 سال سابقه درخشان در ارائه انواع خدمات مالی و بانکی، توجه به رویدادهای فرهنگی را در دستور کار قرار داده و همواره در تلاش برای انعکاس رویدادها و مناسبت‌های خاص و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، از ظرفیت‌های مختلف فرهنگی مردم کشور استفاده کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: