کد خبر: ۷۰۵۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۴
سکه در مرز 4 میلیون تومان متوقف می شود؟
کشتی‌آرای گفت: افزایش دوباره نرخ ارز موجب افزایش سکه به سه میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان شده است که نسبت به روز پنجشنبه تقریبا ۱۲۰ هزار تومان افزایش را نشان می‌دهد.
افزایش 120 هزار تومانی قیمت سکه در بازار
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: افزایش دوباره نرخ ارز موجب افزایش سکه به سه میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان شده است که نسبت به روز پنجشنبه تقریبا ۱۲۰ هزار تومان افزایش را نشان می‌دهد.
محمد کشتی‌آرای درباره افزایش نرخ انواع سکه گفت: هرچند قیمت جهانی طلا بدون تغییر بوده است اما افزایش دوباره نرخ ارز موجب افزایش سکه به سه میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان شد که نسبت به روز پنجشنبه تقریبا ۱۲۰ هزار تومان افزایش را نشان می‌دهد.
وی افزود: بازار شرایط عادی دارد و تقاضای جدیدی در بازار ایجاد نشده است به همین دلیل است که حباب سکه در ۳۷۰ هزار تومان ثابت بوده است. همچنین معمولا پس از تعطیلات کریسمس نرخ سکه کاهش می‌یابد اما  برخی شاخص‌های اقتصادی مانند شاخص بورس موجب تقویت نرخ ارز و در نتیجه سکه شده است.
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف با اشاره به آخرین نرخ انواع سکه گفت: در حال حاضر نرخ هر قطعه نیم سکه دو میلیون و ششصد هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان، سکه گرمی ششصد و هشتاد هزار تومان است.


نام:
ایمیل:
* نظر: