کد خبر: ۷۰۶۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
بیمه نوین به عنوان تنها شرکت بیمه‌ای موفق به دریافت تندیس از نخستین جایزه ملی تعالی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ شد.
تندیس برنزی جایزه ملی تعالی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ به نوین رسیدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل بیمه نوین، همزمان با برگزاری سومین کنفرانس ملی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ و نخستین جایزه ملی تعالی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ، این شرکت با کسب رتبه سوم موفق به دریافت تندیس برنزی از این رویداد شد.
این جایزه در پایان کنفرانس دو روزه ارتباطات و بازاریابی و برندینگ از سوی هیأت داوران پس از ارزیابی‌هایی که طی جلسات مختلف در محل شرکت بیمه نوین برگزار شده بود، به مهدی شمسائی ظفرقندی؛ مدیر روابط عمومی و بین‌الملل این شرکت اهدا شد. این در حالیست که بیمه نوین به عنوان تنها شرکت بیمه‌ای در جمع دریافت کنندگان تندیس این کنفرانس قرار گرفت.
خاطرنشان می‌کند جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ، با هدف ایجاد فضا برای بنگاه‌ها جهت ترویج و تبادل دانش، رقابت‌پذیری در حوزه بازاریابی و تبلیغات و ... علاوه بر ارزیابی عملکرد سازمان‌ها در این بخش، به برترین شرکت‌های ایرانی حائز شرایط که در زمینه ایجاد، ارتقا و نهادینه‌سازی ارتباطات بازاریابی خود فعالیت‌های اثربخشی را انجام داده‌اند، با شاخص‌هایی همچون «پیش نیازهای اساسی»، «تبلیغات»، «روابط عمومی»، «حامی‌گری و رویدادها»، «بازاریابی تعاملی، مستقیم و دیجیتال»، «پیش‌برد و فروش» و «نیروی انسانی» سنجیده می‌شوند.
سومین کنفرانس ملی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ و نخستین جایزه ملی تعالی ارتباطات و بازاریابی و برندینگ روزهای ٢٥ و ٢٦ دی ماه سال جاری به همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و علاوه بر سخنرانی اساتید حوزه تبلیغات و ارتباطات، کارگاه های آموزشی با حضور فعالان و پژوهشگران عرصه بازاریابی و تبلیغات کشور نیز جزو برنامه‌های جانبی این رویداد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: