کد خبر: ۷۰۷۲۰
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۷
فرهنگ شفافیت و ضرورت نظارت به هنگام
ولي آذروش، مديرعامل هلدينگ آتيه صبا با توجه بر لزوم پيگيري موضوع شفافيت از سوي محمد شريعتمداري، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي دستور راه‌‌‌اندازي پنجره شفافيت آتيه صبا در پايگاه اطلاع‌‌‌رساني اين مجموعه را صادر کرد.
پنجره شفافيت درپايگاه اطلاع‌رساني هلدينگ آتيه صبا راه اندازی شد
پنجره شفافيت در پايگاه اطلاع‌رساني هلدينگ آتيه صبا با تاکيد وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي راه ‌‌ندازي شد.
به گزارش تجارت آنلاین، ولي آذروش، مديرعامل هلدينگ آتيه صبا با توجه بر لزوم پيگيري موضوع شفافيت از سوي محمد شريعتمداري، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي دستور راه‌‌‌اندازي پنجره شفافيت آتيه صبا در پايگاه اطلاع‌‌‌رساني اين مجموعه را صادر کرد.

بنابراين گزارش اين پنجره جهت ثبت و انتشار کليه اطلاعات مالي و اقتصادي راه‌‌‌اندازي شده است که به يکپارچگي اطلاعات و دسترسي آنلاين به اطلاعات مالي و اقتصادي شرکت سرمايه‌‌‌گذاري آتيه صبا و شفافيت اطلاعات آن کمک مضاعف خواهد کرد.

وي برنامه‌‌‌هاي خود را در راستاي ساماندهي شرکت‌‌هاي زيرمجموعه آتيه صبا در سايه شفافيت، رسانه‌‌‌‌ها رکن اصلي شفافيت اقتصادي، فدا نکردن شفافيت بر حاشيه، حفظ حقوق بازنشستگان و رعايت انضباط مالي و خط قرمز اخلاقي، حرکت در مسير شفافيت با انضباط مالي و اداري و در نهايت با شعار اساسي آتيه صبا پيشگام در شفافيت و انضباط مالي برشمرد.

از سوي ديگر ضرورت نظارت به‌‌هنگام، بايدها، نبايدها و چالش‌‌هاي پيش‌‌رو در نهادينه ساختن آن از جمله اهداف در نظر گرفته شده در پايه‌‌گذاري فرهنگ شفافيت پنجره آتيه صبا اعلام شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار