کد خبر: ۷۰۷۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
افزایش دوباره قیمت ها در بازار خودرو
قیمت حاشیه بازار پژوی ۲۰۷ آی صندوقدار اتوماتیک ۱۰۶ میلیون تومان اعلام شده است . این در حالی است که بهای مصوب این خودرو ۱۰۴ میلیون و ۹۰ هزار تومان بود . در عین حال قیمت مصوب پژو ۴۰۵ بنزینی ۴۲ میلیون و ۸۲۹ هزار و ۰۰ تومان بود اما ایران خودرو قیمت حاشیه بازار این خودرو را ۵۳ میلیون تومان اعلام کرده است.
قیمت‌ حاشیه بازار محصولات ایران‌خودرو اعلام شد
گروه صنعتی ایران‌خودرو قیمت حاشیه بازار محصولات خود در بهمن‌ماه را اعلام کرد.
پیش از این اعلام شد که خودروسازان از ابتدای بهمن ماه می‌توانند محصولات خود را با قیمت‌های جدید و به نرخ پنج درصد کمتر از قیمت‌های حاشیه بازار خودرو، به صورت فروش نقدی عرضه کنند.
بر این اساس قیمت حاشیه بازار پژوی ۲۰۷ آی صندوقدار اتوماتیک ۱۰۶ میلیون تومان اعلام شده است . این در حالی است که بهای مصوب این خودرو ۱۰۴ میلیون و ۹۰ هزار تومان بود . در عین حال قیمت مصوب پژو ۴۰۵ بنزینی ۴۲ میلیون و ۸۲۹ هزار و ۰۰ تومان بود اما ایران خودرو قیمت حاشیه بازار این خودرو را ۵۳ میلیون تومان اعلام کرده است . این بدان معناست قیمت برخی خودروها حتی تا نزدیک به بیست و پنج میلیون تومان بیشتر از قیمت مصوب فروخته می شوند .قیمت مصوب سورن ELX حدید توربوشارژ ۵۵ میلیون تومان است اما قیمت حاشیه بازار ۸۰ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان اعلام شد.
براین اساس گروه صنعتی ایران‌خودرو قیمت فروش محصولات خود به قیمت حاشیه بازار از ابتدای بهمن ماه را اعلام کرد . فهرست کامل قیمت ها در جدول زیر قابل مشاهده است :
قیمت‌ حاشیه بازار محصولات ایران‌خودرو اعلام شد


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار