کد خبر: ۷۰۷۲۹
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
کشف گوشت سگ در یک قصابی غیرمجاز در مشهد خبرساز شد. روزنامه قدس به نقل از کارشناس اتحادیه گوشت دامی درباره این اتفاق نوشت:
کشف گوشت سگ در یکی از قصابی‌های مشهد! + عکس
کشف گوشت سگ در یک قصابی غیرمجاز در مشهد خبرساز شد.

روزنامه قدس به نقل از کارشناس اتحادیه گوشت دامی درباره این اتفاق نوشت:

حدود یک هفته ای بود فعالیت واحد متخلف را که هیچ پروانه کسبی هم ندارد زیر نظر گرفته بودیم. فروشنده هم که سر در مغازه بنری با عنوان «ران سر دست تعاونی 36 هزار تومان» نصب کرده بود برای تحویل گوشت ها، از قبل ثبت نام می کرد.

دو سه روز هیچ گوشتی در محل تخلیه نشد تا اینکه صبح سه شنبه دوباره با عنوان خریدار به محل مراجعه کردیم که فروشنده عنوان کرد ساعت 10گوشت می رسد. لحظاتی بعد پسر فروشنده که سوار بر یک وانت پیکان بود به محل آمد و گوشت ها را که داخل چند کیسه قرار داشت از وانت تخلیه و به داخل مغازه منتقل کرد.

به محض رؤیت ماجرا وارد عمل شدیم، اما پسر فروشنده با چاقویی که در دست داشت به سمت ما حمله ور شد، وقتی دید تعداد کارشناسان حاضر در محل زیاد است از محل متواری و در همان حال که از مغازه دور میشد با کنترلی که در دست داشت، کرکره برقی مغازه را فعال کرد تا در مغازه بسته و مانع کشف گوشت ها شود که با این اقدام پدرش در محل گرفتار شد.

کمی بعد هم پدر متهم مجبور شد کرکره را بالا ببرد که پس از ورود کارشناسان به محل چهار لاشه گوشت کشف شد که بررسیها مشخص کرد آنها متعلق به گوسفند نیست و برخی از آنها مشکوک به لاشه سگ می باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار