کد خبر: ۷۰۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
مشمولان از فرصت بوجود آمده برای ثبت شماره شباي خود در سامانه سهام عدالت استفاده کنند.
مشمولان از فرصت ثبت شماره شبا در سامانه سهام عدالت استفاده کنندبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي سازمان خصوصي سازي، از دیماه امسال دوباره این امکان فراهم شده تا كليه مشمولاني كه تا كنون در سامانه سهام عدالت موفق به ثبت شماره شباي بانكي خود در سامانه سهام عدالت به نشاني www.samanese.irنشده اند، نسبت به ورود و ثبت شماره شباي معتبر بانكي خود در سامانه مذكور اقدام نمايند.
بر این اساس آن دسته از مشمولانی که تا كنون موفق به ثبت شماره شباي معتبر بانكي در سامانه سهام عدالت نشده اند، از فرصت بوجود آمده در این زمینه استفاده کنند.
بديهي است پس از راستي آزمائي شماره شباي بانكي ثبت شده توسط بانكهاي عامل، سود عملكرد سال 1395 و در مرحله بعد سود عملكرد سال 1396 اين دسته از مشمولان توسط سازمان خصوصي سازي به حساب آنان واريز خواهد شد.
اين گزارش مي افزايد: همچنين اقدامات آماده سازي جهت واريز سود سهام عدالت سال 1396 شركتهاي سرمايه پذير سهام عدالت ويژه گروه مشمولان روستائيان و عشاير سراسر كشور در سازمان خصوصي سازي در حال انجام است و پس از اقدامات صورت گرفته، در آینده نزدیک سود دیگر گروههای مشمولان نيز با اطلاع رساني قبلي از سوي اين سازمان به حساب اين گروه واريز خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: