کد خبر: ۷۰۸۲۲
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
شعبه جزیره کیش بیمه سرمد امروز صبح با حضوردکتر مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش، مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد و هیات همراه افتتاح شد.
ورود بیمه سرمد به مناطق آزاد کشوربه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، مجتبی کاتب رییس هیات مدیره این شرکت در مراسم گشایش شعبه کیش، گزارشی از عملکرد شرکت طی 5 سال گذشته ارائه کرد.
کاتب با بیان اینکه بیمه سرمد، سال 92 با سهامداران بزرگی چون بانک صادرات و شهر تاسیس شد، افزود: بعد از انتقال سهام بانک شهر، اینک سهامداری چون بانک صادرات ایران و صندوق بازنشستگی صداو سیما در دایره سهامداری این شرکت بیمه جوان هستند.
او با تاکید بر رتبه یک توانگری مالی بیمه سرمد ادامه داد: پشتوانه خوب بانک صادرات موجب شد تا بیمه سرمد برنامه‌های توسعه‌ای خود را در افزایش سرمایه و شبکه توزیع اجرا نماید.
کاتب با بیان اینکه آبان ماه امسال، شعب بیمه سرمد در تمامی مراکز استان‌ها به بهره‌برداری رسید، افزود: هیات مدیره، تصمیم به تاسیس شعب در مناطق آزاد گرفت که تا پایان امسال شعب شرکت در مناطق آزاد بندرانزلی و اروند نیز افتتاح خواهند شد.
رییس هیات مدیره بیمه سرمد، از قبولی اتکایی این شرکت از اردیبهشت ماه سال 98 خبر داد و گفت: اکنون سهم بیمه سرمد از بازار 1/4 درصد با ترکیبی همگون است؛ به طوریکه سهم رشته شخص ثالث از پرتفوی تنها 8 درصد است و بیشتر فعالیت‌ها مربوط به رشته‌های مهندسی، مسئولیت و انرژی است.
او با یادآوری اینکه سهم بیمه‌های درمان از پرتفوی سرمد 40 درصد است، توضیح داد: ارائه خدمات به یک میلیون بیمه‌شده درمان تکمیلی کار بزرگی برای شرکت بیمه‌ای نوپاست .
او رشد پرتفوی بیمه سرمد در پایان 9 ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل را 80 درصد اعلام کرد و گفت: 22 هزار نفر از هنرمندان و ورزشکاران از طریق انعقاد قرارداد با صندوق اعتباری هنر و کمیته ملی المپیک تحت پوشش بیمه سرمد قرار دارند.
کاتب همچنین از انعقاد قرارداد با شیلات و تحت پوشش قرارگرفتن 4 هزار شناور و 50 هزار صیاد در سراسر کشور به عنوان خدمتی جدید نام برد و افزود: تلاش برای اخذ مجوز فعالیت در منطقه آزاد کیش نیز به خاطر ارائه خدمات به همین بیمه‌گذاران جدید بود.
او یادآور شد: بیمه سرمد می‌خواهد بیمه‌ای متفاوت باشد .
دکتر غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این مراسم، ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مناسب بیمه سرمد طی 5 سال گذشته گفت: البته هنوز ریسک‌های ناشناخته‌ای وجود دارد که نیازمند پوشش‌های بیمه‌ای هستند و امیدوارم صنعت بیمه و بیمه سرمد به عنوان بیمه‌ای متفاوت، طرح و ایده‌های جدیدی برای پوشش آنها داشته باشند.
مظفری از جزیره زیبای کیش به عنوان بستری مناسب برای رشد سرمایه گذاری‌ها نام برد و افزود: در این شرایط سخت تحریم‌ها، قبولی اتکایی می‌تواند تاثیر زیادی در رشد سرمایه گذاری‌ها داشته باشد.
او بر فعالیت مشترک بیمه‌های ایرانی با شرکت‌های بیمه خارجی تاکید کرد و گفت: توزیع درست ریسک‌ها می تواند بسیاری از چالش‌های بیمه‌گران ایرانی را برطرف سازد.

نام:
ایمیل:
* نظر: