کد خبر: ۷۰۸۲۹
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
با توجه به شرایط کنونی اقتصادی و برنامه دولت برای افزایش اشتغال در بخش‌های مختلف، چند سالی است نمایشگاه‌هایی در قالب نمایش کار با حضور شرکت‌های مختلف در بخش فناوری اطلاعات و سایر صنایع برگزار می‌شود.
شرکت داتین برای دومین سال متوالی در نمایشگاه کار ایران میزبان متقاضیان کار استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت داتین، دومین نمایشگاه کارایران نیز 4 تا 6 ام بهمن ماه در محل بوستان گفتگو با حضور شرکت‌های معتبر در حوزه‌های مختلف در حال برگزاری است.
شرکت نرم افزاری داتیس آرین قشم (داتین) یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه نرم افزارهای بانکی، مالی و بیمه‌ای و با بیش از 500 پرسنل به عنوان بزرگترین شرکت هلدینگ فناوری اطلاعات بانک پاسارگاد (فناپ) برای دومین سال متوالی در این نمایشگاه حضور دارد.
شرکت داتین با هدف تعامل هرچه بیشتر صنعت و بازار کار، آشنایی نیروی کار با مجموعه فناپ و شرکت داتین و همچنین شناخت فرصت‌های شغلی موجود درآن ها در دومین نمایشگاه کارایران حضوری سه روزه خواهد داشت و در حوزه‌های مختلف مهندسی نرم افزارشامل تولید نرم افزار، تحلیل و تست نرم افزار، مهندسی داده ،data mining و تحلیل داده اقدام به پذیرش واجدین شرایط می‌کند.
از افراد جویای کار و علاقه مندان دعوت می‌شود از غرفه این شرکت در دومین نمایشگاه کار ایران بازدید کنند.  

نام:
ایمیل:
* نظر: