کد خبر: ۷۰۸۶۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
نحوه تردد رئیس جمهور ناامن‌‌ترین کشور جهان در خیابان
شاید برایتان جالب باشد بدانید، رئیس‌جمهور کشوری که تروریست‌ها مدت‌های طولانی در آن جولان می‌دادند، چگونه در خیابان تردد می‌کند. با دیدن این فیلم می بینید چگونه بشار اسد بدون محافظ در دمشق قدم می زند!
بشار اسد بدون محافظ در دمشق قدم می زند! + فیلم
سوریه نامی آشنا که یادآور کشوری زیبا اما آماج دست‌درازی‌های دشمنان است. سرزمینی که مردمش روزهای سخت بسیاری را به خود دیده‌ و طعم ناامنی را با تمام وجود چشیده‌اند. آنها هنوز صحنه‌های وحشتناک شکنجه یا اعدام عزیزانشان را توسط داعش در ذهن دارند و معنای وحشت را زیر سایه حکومت ظالمانه تروریست‌ها به خوبی می‌دانند. درست است که با مجاهدت‌ مردم سوریه و کمک‌های متحدان این کشور، داعش شکست‌های پی‌درپی و تلفات بسیاری را متمحل شده و دیگر مانند گذشته جای مانور ندارد اما همچنان اخباری مبنی بر تحرکات زیرمجموعه‌های این گروه تروریستی در گوشه‌وکنار سوریه به گوش می رسد.
از داعش و گروه‌های تروریستی دیگر که بگذریم حکومت‌هایی چون رژیم صهیونیستی و متحدانش نیز در کمین این کشور هستند و برای آن دندان تیز کرده‌اند اما بشار اسد با تمام این اوصاف برای بازگرداندن امید به مردمش و ایجاد حس امنیت در آنها بسیار هوشمندانه و تحسین برانگیز عمل می‌کند. به تازگی  ویدئویی تحت عنوان نحوه روحیه دادن رئیس جمهور ناامن‌ترین کشور جهان به مردمش در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که این گفته‌ها را بدون هیچ کلامی و بسیار واضح به تصویر می‌کشد. در ادامه این  ویدئو را مشاهده می‌کنید:

           
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار