کد خبر: ۷۰۹۸۳
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: روش های مختلفی از سوی این سازمان برای تسهیل در پاسخگویی به بیمه شدگان و مستمری بگیران (مخاطبین تامین اجتماعی ) در خصوص بسته حمایتی دولت تعریف شده است.
روش های مختلفی برای تسهیل پیگیری بسته حمایتی دولت تعریف شده استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان افزود: یکی از راههای پاسخگویی و استعلام در مورد بسته حمایتی، کد دستوری است. مشترکین همراه اول می توانند از طریق کد دستوری #9*142*  از وضعیت بسته حمایتی خود آگاه شوند و برای مشترکین رایتل نیز کد دستوی#9*1420* اختصاص یافته است.
اردلان گفت: در صورتی که افرادی خود را واجد شرایط دریافت بسته دولت می دانند و تاکنون این کمک را دریافت نکرده اند می توانند از طریق شماره گیری کد دستوری #8*142* ویژه مشترکین همراه اول و شماره گیری کد دستوری #8*1420* ویژه مشترکین رایتل نسبت به ثبت نام اقدام کنند تا نتیجه بررسی به سرپرست خانوار پیامک شود.
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به روش استفاده از اینترنت به عنوان یکی دیگر از راههای پاسخگویی در خصوص سبد کالا گفت: همچنین به منظور پاسخگویی سریعتر و در راستای گسترش کانال های ارتباطی، سامانه استعلام وضعیت سبد حمایتی کالا برای سرپرست خانوار، در آدرس https://di.tamin.ir/sabadkala  برای بهره برداری در دسترس است.
اردلان افزود: مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی CRM با شماره تماس 1420 کماکان آماده پاسخگویی به مردم در مورد بسته حمایتی دولت بوده و همچنین سامانه پیامکی 10001420 نیز در این خصوص فعال است.

نام:
ایمیل:
* نظر: