کد خبر: ۷۱۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸
اینالوئی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین درهشتمین همایش های سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت گفت: برگزاری این همایش ها زمان مناسبی برای ارائه خدمات نوین بانکها و شرکت های پرداخت است.
زمینه حضورافراد وگروههای غیر بانکی درراستای بهره وری بیشتر فراهم شودبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین: فرهاد اینالوئی معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین در حاشیه هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت گفت: این مهمترین همایشی است که صنعت بانک و صنعت پرداخت در آن حضور دارند و می توانند دستاوردهای خود را در این همایش ارائه دهند.
اینالوئی گفت: بارویکردی که همایش بانکداری الکترونیک در دو، سه سال اخیر داشته است؛ باعث شده نظام بانکی با تکنولوژی های جدید و نو آورانه ای همچون توجه به فین تک ها، استارت آپ ها و بلاک چین آشنا شود.
وی افزود: اگر امکان حضور افراد و گروههای غیر بانکی، ولی مرتبط با این همایش ها، از قبیل دانشجویان وصاحب نظران بانکی در زمینه های بیمه، فاینانس نیز فراهم شود این همایش ها موثرتر خواهد بود، و بازدید کنندگان بیشتر در زمینه های کاری مرتبط خواهیم داشت.
وی در ادامه در خصوص دستاوردهای همایش های سالهای قبل گفت: در این همایشها موارد علمی و مهمی مطرح می شود که می توان در طول سال با پیگیری آن موارد به دستاوردهای خوب و راهگشایی دست یافت .
اینالوئی در ادامه افزود : بسیاری از پلت فرم ها، کارگاهها و مقالاتی که در این همایش ها ارائه می شود می تواند منابع تحقیقاتی بسیاری از علاقمندان را فراهم کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: