کد خبر: ۷۱۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
پیرو سفرهای استانی مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران به شهرهای مختلف کشور، دکتر علی صالح آبادی درنخستین روزهای بهمن ماه جاری در سفر خود به استان فارس از دو مجموعه تولیدی و صادراتی بازدید کرد.
تعامل نزدیک اگزیم بانک ایران با واحدهای تولیدی صادرات محوربه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از پایگاه خبری اگزیم نیوز، شرکت تولیدی صنعتی فراسان از جمله بنگاه های بزرگ صادرات محور استان فارس که به انضمام شرکت های تابعه، فرصت اشتغال را برای 3500 نفر را فراهم کرده است.
مهدی آرامی کارشناس واحد اعتبارات بانک توسعه صادرات ایران در شعبه شیراز در گفتگو با خبرنگار اگزیم نیوز در اینباره گفت: شرکت فراسان در حوزه تولید لوله، اتصالات و مخازن GRP فعالیت می کند و در سال جاری تا پایان دی ماه بالغ بر 700 هزار دلار صادرات به کشورهای رومانی، مالزی، ترکیه و کره جنوبی صادرات دارد.
آرامی افزود: فروش داخلی شرکت فراسان تا پایان دی ماه سال جاری، 3 هزار و 584 میلیارد ریال بوده است.
به گفته این کارشناس بانکی شرکت فراسان از مشتریان قدیمی بانک توسعه صادرات بوده و به منظور توسعه طرح های عمرانی خود از این بانک درخواست تسهیلات دارد.
مهدی آرامی خاطرنشان کرد: این شرکت از جمله مشتریان بانکداری شرکتی بانک توسعه صادرات است و از سال 1365 فعالیت تولیدی خود را آغاز کرده و از سال 1378 در زمره مشتریان بانک توسعه صادرات ایران قرار گرفته است.
مدیرعامل بانک توسعه صادرات طی بازدید از شرکت فراسان با خانم ظهیرامامی، عضو هیات مدیره صادرات در خصوص تسهیلات مورد نیاز این واحد تولیدی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت و دستورات لازم برای همکاری با این بنگاه اقتصادی را صادر کرد.
• بازدید دکتر صالح آبادی از شرکت پارس محزون
شرکت تولیدی بازرگانی پارس محزون از دیگر واحدهای فعال صادراتی در استان فارس که در سفر استانی مدیرعامل بانک توسعه صادرات مورد بازدید قرارگرفت؛ به گزارش خبرنگار اگزیم نیوز این بنگاه در سال 1385 فعالیت تولیدی خود را در حوزه خشکبار و گیاهان دارویی آغاز کرده و در سال جاری صادرات 216 میلیارد ریالی داشته است.
آرامی گفت: کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله امارات، قطر، بحرین و کویت از مهمترین مقاصد صادراتی شرکت پارس محزون هستند.
وی افزود: این شرکت در بخش سرمایه در گردش نیازمند دریافت تسهیلات از بانک توسعه صادرات است و در این بازدید، مدیر عامل بانک توسعه صادرات، طی مذاکرات انجام شده دستورهمکاری با واحد تولیدی یادشده، مطابق با مقررات و اختیارات بانک را صادر کرد.
به گزارش پایگاه خبری اگزیم نیوز، مدیرعامل بانک توسعه صادرات با هدف هم افزایی و تعامل هر چه بیشتر با شعب شهرستانها و مذاکره پیرامون راهکارهای ارتقا عملکرد آنها، سالانه چندین سفر استانی را در برنامه های خود دارد؛ در این سفرها، یکی از اعضای هیات مدیره و برخی از مدیران ستادی بانک، دکتر صالح آبادی را همراهی می کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: