کد خبر: ۷۱۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
دستاوردهای جدید بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت معرفی شد.
ارائه دستاوردهای جدید بانک شهربه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مدیر امور فن آوری اطلاعات این بانک با بیان اینکه شعار" نوآوری در خدمت" همواره سرلوحه خدمات ارایه شده از سوی بانک شهر بوده است،افزود: خوشبختانه در آستانه دهمین سالگرد تاسیس این بانک و در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر به مشتریان، نرم افزارهای جدید با سرویس های متنوع به مشتریان ارایه می شود.
میثم نمازی با معرفی نسخه جدید "پیام رسان شهر"، گفت: این یک نرم افزار حسابداری شخصی مبتنی بر تلفن همراه است که برای دو سیستم عامل اندروید و iOS به منظور دریافت امن و سریع اعلان و مدیریت تراکنش ها در بستر اینترنت با امکانات متنوع جایگزین ارسال پیامک ها است.
مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر در ادامه با اشاره به دومین محصول جدید بانک شهر که در نرم افزار بانکداری شرکتی مبتنی بر تلفن همراه است، گفت:این نرم افزار نیز برای دو سیستم عامل اندروید و iOS ارایه شده است. از این رو همه مشتریان حقوقی بانک می توانند با استفاده از اثرانگشت و امضای دیجیتال، نسبت به تعریف فرآیندهای مالی و انجام عملیات بانکی خود از ابتدای اسفند ماه اقدام کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: