کد خبر: ۷۱۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین روز چهارشنبه 10 بهمن ماه از دو شعبه صاحبقرانیه و نیاوران بازدید به عمل آورد.
بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از دو شعب تهرانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر که در این بازدید عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، خورسندی معاون مدیرعامل در امور ارزی و بین‌المللی، کریمی معاون مدیرعامل در امور اجرایی، و برزنونی مدیر امور شعب وی را همراهی می‌کردند، با مسئولان و کارکنان این شعب دیدار کرد و در جریان وضعیت آنها قرار گرفت.  
بر اساس این گزارش، در این بازدید مدیرعامل و هیأت همراه، عملکرد این شعب را به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات غیرجاری، ضمانت‌نامه‌ها، امور ارزی و سایر آمارهای مربوطه و همچنین وضعیت مکانی مورد بررسی قرار دادند.
گفتنی است مدیرعامل بانک در جریان این بازدیدها، از زحمات و تلاش‌های کلیه کارکنان این شعب تقدیر کرد و عملکرد موفق بانک کارآفرین را نتیجه زحمات تمامی کارکنان صف و ستاد عنوان کرد.
بر اساس این گزارش یاسمین دهقان رئیس شعبه صاحبقرانیه و شیما قمری رئیس شعبه نیاوران، پیشنهادها و درخواست‌های خود را در خصوص شعبه و کارکنان با مدیرعامل و هیات همراه مطرح کردند و مدیرعامل پس از شنیدن نظرات و دیدگاه‌های آنان، رهنمودهای لازم را ارائه داد.
گفتنی است این سلسله دیدارها به منظور تبیین استراتژی‌های و سیاست‌های اتخاذ شده در سطوح عالی مدیریت بانک، دریافت پیشنهادها و نقطه‌نظرات مسئولان به صورت مستقیم و بی‌واسطه، آشنایی بیشتر با همکاران و همچنین بررسی روند انجام امور در شعب صورت می‌پذیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: