کد خبر: ۷۱۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷
شعبه کرمانشاه بیمه دانا علاوه بر وصول 30 میلیارد ریالی مطالبات معوق در پاییز امسال، موفق شد در 9 ماهه سال جاری، 445 میلیارد ریال حق بیمه تولید کند.
موفقیت شعبه کرمانشاه بیمه دانا در وصول 30 میلیارد ریالی مطالبات معوقبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، محسن رستم‌پور رئیس شعبه کرمانشاه با بیان این مطلب، از رشد 3 درصدی  تولید حق بیمه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
وی اظهار داشت: طبق پیش بینی‌های انجام شده تا پایان سال جاری رشد مناسبی در تولید حق بیمه خواهیم داشت.
رئیس شعبه کرمانشاه افزود: در سه ماه سوم امسال بالغ بر 30 میلیارد ریال از مطالبات معوق شعبه وصول شد و بدهی معوق نیز از 42 میلیارد ریال به 10 میلیارد ریال کاهش یافته است.
رستم پور، افزایش تولید با تمرکز بر فروش بیمه‌های خرد، فرهنگ‌سازی و توسعه فرهنگ و افزایش ضریب نفوذ بیمه، افزایش سهم استانی به 15 درصد در سال آتی از طریق پرتفوی جدید، افزایش سهم بیمه‌های عمر و حوادث  و پیگیری وصول و تسویه کامل مطالبات شعبه در سال 98 را از برنامه‌های آینده این شعبه ذکر کرد.
رستم پور، طراحی بیمه نامه قرض‌الحسنه عمر انفرادی توسط بیمه دانا را  به عنوان  یک راهکار پیشنهادی برای توسعه فرهنگ بیمه و افزایش ضریب نفوذ آن در جامعه مطرح کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: