کد خبر: ۷۱۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، مهمترین همایش تخصصی است که هدف آن آشنایی جامعه بانکی کشور با تحولات جدید در صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیکی است.
مهمترین هدف همایش آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیکبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین: مهدی عباس نیا در خصوص دستاوردهای برگزاری همایش‌های سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: اینگونه همایش‌ها بطور متداول، محل و مرکزی است برای طرح مسائل و موضوعات فعالان حوزه بانکداری و شبکه پرداخت، که هم در بخش خصوصی و همچنین در سیستم‌های حاکمیتی بانکی کشور موثر بوده و قطعا شنیدن نقطه نظرها در زمینه های مختلف بانکی می تواند در توسعه بهینه صنعت بانکداری موثر باشد.
مدیر امور بانکداری مدرن بانک ایران زمین در ادامه افزود: مسئولین و فعالان حوزه بانکی در طول سال درگیر کارهای روزانه و پروژه‌های حوزه‌ی کاری خود بوده و این همایش‌ها زمانی را فراهم می‌کند تا بتوانیم دور هم جمع شده و چالشهای کاری را در میان بگذاریم و با فناوریهای جدید راه حل های اجرایی ارائه کنیم.
عباس نیا گفت: اگر بخواهیم یک همایش تخصصی در زمینه بانکداری و پرداخت الکترونیکی نام ببریم، آن همایشی نیست جز همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت.

نام:
ایمیل:
* نظر: