کد خبر: ۷۱۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
نماينده ويژه مديرعامل سايپا در فروش و خدمات پس از فروش گفت: گروه خودروسازي سايپا به منظور تامين رضايت مشتريان و بر اساس برنامه ريزي انجام شده، به تمامي تعهدات خود در قبال مشتريان پاي بند است و تا پايان سال جاري، 80 درصد از خودروهاي توليدي را به مشترياني كه از قبل پيش خريد كرده اند، تحويل خواهد داد.
سايپا به تعهدات خود در قبال مشتريان پاي بند استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سايپانيوز، عبدالله بابايي با بيان مطلب فوق، خاطرنشان كرد: برنامه ريزي جهت پاسخگويي به تعهدات ايجاد شده به مشتريان در حال اجرا است و مشترياني كه از قبل اقدام به پيش خريد از گروه سايپا كرده اند، هيچ گونه نگراني بابت اين موضوع نداشته و مطمئن باشند كه سايپا تمام تلاش خود را به كار خواهد بست تا رضايت همه مشتريان به نحو مناسبي تامين شود.
وي با عذرخواهي از مشترياني كه تعهدات آن ها به تعويق افتاده، از صبوري مشتريان قدرداني كرد و گفت: گروه خودروسازي سايپا همگام با سياست هاي دولت و وزارت صمت خود را مكلف به پاسخگويي به تعهدات معوق مشتريان مي داند و قطعا با تلاش و همدلي بيشتر، از شرايط حساس كنوني با موفقيت عبور خواهيم كرد و در آينده اي نزديك آرامش به صنعت خودروي داخلي بازخواهد گشت.
نماينده ويژه مديرعامل سايپا در فروش و خدمات پس از فروش تاكيد كرد: با درايت و مساعدت سازمان هاي فرادستي و سياست گزار از جمله وزارت صنعت نسبت به تصويب تزريق تسهيلات براي پرداخت مطالبات قطعه سازان، روند توليد در گروه سايپا با شتاب و رونق بيشتري در حال انجام است و خودروهاي توليدي به تدريج و طي برنامه زمان بندي شده تحويل مشتريان مي شود.
بابايي با اشاره به برگزاري جلسات متعدد با نمايندگان مشتريان تمامي محصولات و جلب نظر و رضايت آن ها تصريح كرد: كاهش قيمت محصولات پيش فروش شده تا پايان دي ماه 97، در راستاي پيروي از سياست هاي حمايتي وزارت صنعت، معدن و تجارت و رويكرد مشتري مدارانه مديريت ارشد گروه خودروسازي سايپا عملي شده كه منجر به تامين رضايت مشتريان خواهد شد.
وي در خصوص انجام تعهدات نسبت به خودروهاي پيش فروش شده خانواده رنو بيان كرد: طرح مناسبي براي جايگزيني خودروهاي گروه رنو در حال آماده سازي است كه اطلاع رساني خواهد شد و اطمينان دارم كه با ابلاغ و اجراي اين طرح رضايت مشتريان گروه رنو نيز تامين خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: