کد خبر: ۷۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
حسين مهري مدیرعامل بانک صنعت و معدن عنوان داشت: توليد كنندگان مهم ترين ركن تحقق اقتصاد مقاومتي هستند و تسهیل روند سرمایه گذاری، توسعه شاخص کسب و کار و رفع موانع توليد از مهمترين سياستهاي بانك صنعت و معدن است.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، حسين مهري مدير عامل و رييس هيأت مديره اين بانك كه به مناسبت چهلمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، به خراسان رضوي سفر كرده است به اتفاق هيأت همراه از واحدهاي صنعتي اين استان بازدید مي كند.
مهري با اشاره به نقش تأثیر گذار این بانك در عرصه صنعت و اهميت حفظ و تقویت اشتغالزایی در كشور، بر ضرورت رفع مشکلات كارآفرينان تأکید کرد و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت و قابلیت های این استان در بخش های صنعتي، معدنی و گردشگری، سرمايه گذاري در اين حوزه ها از توجيه مناسبي برخوردار است و لازم است از واحدهاي توليدي كه به دليل مشكلات نوسانات ارز و كمبود نقدينگي دچار مشكل شده اند، حمايت ويژه داشته باشيم.  
وي افزود: اين بانک برای تخصيص مناسب اعتبار در شرايط كنوني اقتصاد كشور در نظر دارد با بهره گيري از دانش روز و با تكيه بر اهليت و صلاحيت متقاضيان دريافت تسهيلات در راستاي تسهيل فرآيند خدمت رساني حركت كند و تمهيداتي براي كاهش زمان بررسي و ارزيابي اعتباري انديشيده شده به صورتي كه اختيارات شعب و سرپرستي ها افزايش يافته است تا از ميزان بوروكراسي اداري در اين مرحله كاسته شود و طرح هاي صنعتي به سرعت به بهره برداري برسد.
وي تصريح كرد: در ساختار جديد اين بانك، فرآيندها در واحدهاي ستادي و شعب بصورت كاملاً يكپارچه و مرتبط ديده مي شود و واحدهاي ستادي بيشتر به عنوان بخش كنترلي و نظارتي عمل مي كنند و با اجراي برنامه توانمندسازي شعب و عارضه يابي واحدهاي توليدي، مشتريان در استان محل اجراي طرح قادر به پيگيري درخواست هاي خود هستند.
وي صبح امروز از شركت هاي الكترواستيل، مهتا توس، نيان الكترونيك، پارس سامان ايرانيان و سيم و كابل مشهد بازديد کرد و از نزديك در جريان وضعيت اين واحدها قرار گرفت و براي حل مشكلات آنان قول مساعد داد.
دیدار با استاندار، كاركنان شعب، بازديد از ساختمان سرپرستي استان و طرح هاي سامان داروي هشتم و الكتريك خودروي شرق از دیگر برنامه های سفر امروز مدير عامل به خراسان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: