کد خبر: ۷۱۴۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
پیام مدیرعامل بانک قوامین در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
پیام مدیرعامل بانک قوامین در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایرانبسم الله الرحمن الرحيم
انقلاب بزرگ اسلامی معجزه ای بود که تجدید بنای دین و تبلور عینی مکتب الهی را به ملت بزرگ ايران هدیه کرد. چهار دهه پيش و در این ایام بود که جامعه اسلامي ما تولدی نو یافته و سرمه شریعت بر دیدگان بصیرت خویش کشید، امامت و ولایت را به شایسته ترین نحو انحاء گردن نهاد و چه خون ها و عزیزانی را در این راه تقدیم نمود.
تشکیل جمهوری اسلامی، نه تنها اراده ملی ایرانیان بر سرنوشت خود را تثبیت داشت، بلکه این بارقه امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشاند که بعد از قرن ها حق خواهي و نستوهي، مي توان جلوه ‏ای از وعده‏ خداوند تبارک و تعالی را شاهد باشند.
این انقلاب شکوهمند با بروز تحولاتی سترگ در عرصه های اجتماعی، سياسي، فرهنگی و علمي دستاوردهای شگرفی را به همراه داشته است، به گونه ای که ایران اسلامی پس از گذر از فراز و نشیب های بسیار و به برکت خون پاک شهداي جاويد، قلـه های پیشرفت و تعالی را با عزت و اقتدار بي بديل فتح نموده است.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بانك قوامين، فرا رسیدن چهلمين سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به محضر مبارك مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هموطنان عزیز تبریک و تهنيت عرض نموده و آرزومندم با همراهي و مساعدت کلیه همکاران گرامی، در این روزهای مهم و حساس و همانند گذشته نقش كليدي خود را به عنوان یکی از بزرگ ترين بانک هاي خصوصي ايران اسلامی در عرصه پويايي اقتصاد ملي و صنعت بانكداري به خوبی ایفا نموده و هر روز و بیش از پیش، شاهد تبلور آرمان های انقلاب در عرصه‏ های بین المللی و دستیابی به موفقیت های پایدار در عرصه سیاست های اقتصاد مقاومتی باشیم.
وعده ی ما دوشنبه بیست و دوم بهمن ماه در جمع عاشقان ایران اسلامی در راهپیمائی باشکوه گرامیداشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران .  
                                                                                                                                           و من الله التوفيق
                                                                                                                                             مديرعامل بانك قوامين
                                                                                                                                             غلامحسن تقي نتاج
                                                                                                                                          بيست و يكم بهمن ماه نود و هفت

نام:
ایمیل:
* نظر: