کد خبر: ۷۱۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
رحمتی عضو هیأت مدیره بانک رفاه در نشستی تلفنی به صورت مستقیم با مشتریان گفت و گو کرد.
پاسخگویی لازمه تبدیل شدن به یک سازمان مشتری محور استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، رحمتی در این نشست در حوزه های مختلف شنوای مسائل، مشکلات و چالش های مشتریان بود و راهکارهای لازم را ارائه کرد.
وی در این نشست که 25 بهمن ماه سالجاری و در محل پاسخگویی و ارتباطات مردمی اداره روابط عمومی (فراد) صورت پذیرفت، پاسخگویی به مشتریان را اصل اساسی در مشتری محوری قلمداد کرد و گفت: برای تبدیل شدن به یک سازمان متعالی باید شنوای مسائل و مشکلات ذی نفعان باشیم و در این مسیر با بهره گیری از تمام ظرفیت ها، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.
عضو هیأت مدیره بانک رفاه با بیان اینکه فرهنگ پاسخگویی در بانک رفاه دارای جایگاه ویژه ای است خاطر نشان ساخت: پاسخگویی باید در تمامی فرایندهای بانک جاری و ساری بوده و لازم است تمامی مسئولان همواره پاسخگوی مسائل و چالش های مشتریان باشند.
رحمتی حضور مدیران در مرکز پاسخگویی و اطلاع رسانی را گامی مؤثر در جهت عینیت بخشی به شعار تکریم ارباب رجوع و سازمان مشتری محور قلمداد و ابراز امیدواری کرد این نشست ها در تمامی سطوح ادامه یابد.
گفتنی است در سلسله نشست های گفت و گوی تلفنی مدیران با مشتریان بانک رفاه، مدیر عامل و مدیران حوزه های مختلف نیز حضور یافته و با مشتریان ارتباط مستقیم تلفنی داشته اند.
فرخ نژاد دیگر عضو هیأت مدیره نیز در نشست بعدی پاسخگوی مسائل و چالش های مشتریان خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: